Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki, szakértő kutyás,...

Valaki, szakértő kutyás, tudna tanácso (ka) t adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Nemrég fogadtunk örökbe egy kiskutyát. Mielőtt elhoztuk volna úgy éreztük mindenre felkészültünk, de napról napra olyan problémák merültek fel amikre álmunkban sem gondoltunk volna.

Jó pár kérdésem lenne, ezért inkább privátban írnék.

Köszönöm előre is.:)



2017. szept. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem írhatsz, ha tudok segítek, viszont tudnod kell hogy vannak olyan dolgok amiket nem lehet így megoldani, vagy én nem tudok pontos módszert írni, vagy te nem tudnád alkalmazni.
2017. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy keress fel egy szakembert. Interneten keresztül sajnos nem lehet kutyát nevelni és a tanácsok is elég szubjektívek mivel a nem ismert minden körülmény.
2017. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, elég nagy kutyás tapasztalatom van. Ha tudok, segítek.
2017. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, de érdemes egészségügyi kérdésekkel az állatorvosotokhoz, más nevelési és viselkedési kérdések, és problémák esetén kutyakiképzőhöz fordulni.
2017. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat, teljesen igazatok van, neten keresztul nem lehet kutyat nevelni.(bar temenykedem hatha valakj volt hasonlo helyzetben aki irt)

Jovoheten jon egy trainer ha minden igaz:)

2017. szept. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!