Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Samoyed kutya megugatja az...

Samoyed kutya megugatja az idegent?

Figyelt kérdés
Úgy értem az éjszaka kellős közepén bejönnek az udvarra hogy ugat e . Mert tudom hogy idegenekkel barátságos de ha éppen lopni jönnek éjszaka meg e szolal

2017. szept. 19. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyed függő, de házőrzőnek alkalmatlan. Több Samoyed is akad a baráti társaságunkban de kb fele-fele az arány ugatás szempontjából. Van amelyik megugatna mindent még séta közben is ha hagynák és van amelyiket egyáltalán nem érdekli semmi.
2017. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem . köszönöm a választ és tudnál nekem ajánlani nagyon szép kutyát hófehérbe és lehetőleg megugassa azokat akik bejönnek
2017. szept. 19. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Idegenek
2017. szept. 19. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát nem kinézet alapján választunk.


Kuvasz, Komondor.

2017. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem választunk kutyát az alapján mert "fehér", nem a kinézete alapján illik.

Mit tudsz nyújtani a kutyának? Napi hányszor hány óra séta, hány óra szellemi foglalkozás, kutyaiskola, mennyi mozgás stb. Ez alapján válassz kutyát mert lehet egy kuvaszt képzelsz el és kiderül hogy egy francia bulldog mozgásigényét tudnád csak kielégíteni.


Betörő ellen pedig riasztó való nem kutya.

2017. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk keverék kutyánk van, kistestű és rendkívül intelligens. Kinti benti kutyus, de éjjel bent alszik. Csak akkor jelez, ha esemény van az ajtó előtt. Az ajtó mögött morogni szokott, nem ugat éjjel, csak morog.

Felkelek, és a kamerán megnézem mi történik odakint.

2017. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Úgy értem az éjszaka kellős közepén"


Igen, te meg majd felugrasz az éjszaka közepén... Csak szólok, hogy ez úgy szokott menni, hogy "jaj biztos egy sünt vagy macskát ugat" és alszol szépen tovább... Közben a kutyát lehet rég megmérgezték és már cuccolnak is...

2017. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél riasztót, de ne kutyát. A kutya NEM házörzésre vn kitallva, kb fék perc lelöni vagy megmérgezni.


Házörzöt akarsz, vegyél gunárt, nekünk volt de mi is rettegtünk töle, ugy nekünk jött akár a semmiért is ;)

2017. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!