Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy butaság befogadni télre...

Nagy butaság befogadni télre kiskutyákat? Sok gond lesz vele?

Figyelt kérdés

Szeptember végén tesóméknál fog fialni a kutya, ellesznek adva (már megvan kiknek) de csak tavasszal viszik.

Megkértek, hogy legyen a mi garázsunkban a kutya, utána az anyát vissza viszik és csak a kicsik tavaszig.

Sok gond lesz velük szerintetek? Hülyeség lenne elvállalni?


2017. szept. 21. 12:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én csak a helyet adom. Ő jön majd etetni, gondozni stb.
2017. szept. 21. 15:24
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor kb. oda is költözhet a tesód hozzátok, mivel mint írtam, 3-4 hetes koruktól szinte egész napos elfoglaltság almot nevelni normálisan.
2017. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ellető ládád van? Infra lámpát? Ezek kelleni fognak! A garázs kevés, a lakásban helyezd el őket! Ki lesz velük otthon? Ugye nem hagyjátok őket 8-10 órára egyedül?
2017. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig bármi gond lenne például sok a kölyök ezért elfogy a teje az anyakutyának gondolom a testvéred majd ott fog ülni velük egész nap és 2-3 óránként eteti őket tápszerrel, nem?
2017. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem az első alom, ők tudják mit, hogy.
2017. szept. 21. 16:00
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
"Én csak a helyet adom. Ő jön majd etetni, gondozni stb." - Na, erre kíváncsi leszek... Túl jóhiszemű vagy.
2017. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%
Szóvak nagyüzemi szaporítók. Igen, el tudom képzelni, hogy a csádid mennyire felelős és tudatos a kiskutyák nevelésében, gondozásában. Gondolom az elsődlefes szempont, hogy minél olcsóbban megússzák, de minél több pénzt begyüjthessenek.
2017. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem ebből élnek. Ez csak hobbi. Igen drága hobbi. Külföldi díjnyertes kutyáik vannak. Nem sokat keresnek 1-2 kiskutyán. Most 4 kiskutya lesz jó ha 40 ezer hasznuk lesz.
2017. szept. 21. 16:10
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnám, és ne haragudj, de hiszékeny vagy, ha gondolod, hogy csak tavaszig lesznek, és ők majd jönnek gondozni.


Ha nem vállalod, akkor is megoldják valahogy, hogy rendes helyen legyenek, hogy hidegben lesznek teljesen, ez csak a duma része, hogy vállald, és ne kelljen megoldaniuk a saját problémájukat.

2017. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
32%
Ettől még szaporítók, van elég kutya a menhelyeken, ne gyártsanak még többet...
2017. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!