Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sok az 1,7kg egy 3 hónapos...

Nem sok az 1,7kg egy 3 hónapos yorkienak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az index.hu yorkies fórumán olvasgattam a gazdik mérését, és van akinek fél évesen volt ennyi a kutyusa. Hány hónapos koráig nő egy yorkie?
2010. máj. 27. 16:22
 1/6 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Valószínűleg az a yorki nem yorki aki 3 hónaposan 1,7kg....
2010. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is kb. ennyi volt ilyen idősen. Törzskönyves, papíros tenyésztőtől vett kutya. Most 2 éves, 2,9 kg. Ha tenyésztőtől vetted akkor biztos hogy yorki. Csak max. egy kicsit gyorsabban nő. Ha nem tenyésztőtől vetted akkor meg ne csodálkozz.
2010. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettem. Csak nekem az volt fura, hogy az egyik indexes hozzászólónak 7 hónaposan volt 1,5 kg-os a kutyusa, egy másik fórumozóé fél kg alatt volt mikor 7 hetesen elhozta. Én 10 hetesen hoztam el, de már akkor is más fél kg körül mozgott. Bár a tenyésztő csak kis daginak hívta. Jó az étvágya. :D
2010. máj. 27. 17:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt kétségem a yorkisága miatt. Csak súlyra volt fura a többiekéhez képest.
2010. máj. 27. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan nő :) Vagy lehet hogy tényleg dagi egy picit. Az állatorvos nem mondta? Legközelebb kérdezz rá. Amúgy azok akik oda írtak tenyésztőtől vették?
2010. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ők honnan vásárolták.
2010. máj. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!