Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok szokott hasonlót?

A ti kutyusotok szokott hasonlót?

Figyelt kérdés
Ma becsúszott véletlen egy pisi a lakásban és mikor rátaláltam a tócsára, odahívtam a kutyát, majd megkérdeztem tőle, hogy ez micsoda? Erre ő leült, lehajtotta a fejét és meg sem mozdult. Ilyet nagyon gyakran csinál, hogy szégyelli magát aztán puncsol, ha valami rosszat csinál. Miután felmostam fertőtlenítettem, viszont más történt. Egyszerűen felkelt, rám nézett és elment a sarokba, lehajtott fejjel leült és el sem mozdult onnan percekig. Gyakorlatilag megbüntette saját magát, pedig meg sem dorgáltam érte, csak annyit mondtam hogy ez rossz kutyára vall, nem volt szép. Mivel alapjáraton szobatiszta, nem volt szükség nagy szidalmazásra, de ilyet még sohasem csinált :D Utána sem nagyon jött puncsolni, mikor a fürdőben takarítottam utánam jött ugyan, de ugyanúgy elvonult a sarokba és onnan nézett bánatos fejjel. Haláli volt komolyan. Egyébként 5 éves havanese.

2017. szept. 22. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem jókedvében pisil be ebben a korban. Vagy szervi baja van, vagy túl sok idő telik el a két séta közt. A kutyák tiszta állatok, ösztönösen nem piszkolnak oda ahol élnek.
2017. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Édes szívem  Biztos nagyon megbánta , és tudta, hogy rosszat csinált.
2017. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
nagyon okos
2017. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyenkor egyből azzal ostromolni a gazdát, hogy biztos beteg a kutyája vagy nem sétáltatja normálisan? Nem hinném, hogy egy bepisilésnél már rohan mindenki az orvoshoz. Egy szóval nem mondtam, hogy ez rendszeres lenne.
2017. szept. 22. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem szokott... Talán mert nem pisil be a lakásba, viszük sétálni...
2017. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként nem rossz kutyára vall ha egy felnőtt kutya bevizel, hanem rossz gazdira! Inkább te szégyelld magad, ne a kutya!
2017. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jézusom gyerekek, egyetlen egyszer ebben a büdös életben bepisil a kutyám és már nem viszem sétálni meg rossz gazda vagyok :D Tipikus gyakoris észtosztók, pont mint az a múltkori husky-s kérdező. Borzalmas gazdi vagyok, szégyen, hogy minőségi tápot eszik, játszunk, mozgunk sokat, nem zárom kennelbe, rednszeresen vizsgálva van, felszedem utána a végterméket, tanítom és hoppá becsúszik egy baleset. Rémes, nem is értem, mit keresek még itt vele.
2017. szept. 22. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Igen itt az emberek csak belepofazni/ kiosztani tudjak az embert. Nagyon keves az ertelmes empatikus hozzaszolo:)
2017. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém múltkor összehányta. Beteg volt evett éd egyszer csak jött a róka. Igyekezett ki az udvarra de nem ért oda. Behuzott farokkal jött hozzám hogy bocsásak meg neki pedig le sem szidtam, nem tehet róla hogy összehányta magát.
2017. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!