Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok is csen finom...

A ti kutyusotok is csen finom ételeket?

Figyelt kérdés
A kutyusom imádja az üres palacsintát. Ez nem is lenne baj, hanem most reggel bekészítettem magamnak két lekvárost és neki két simát, rá raktam egy kistányérra tálcára, csak mielőtt bejöttem a szobámba letettem az előszobai komódra és bekentem magam gyulladásgátló krémmel, fáj derekam. Aztán gyorsan kezet mostam, megyek ki az előszobába én nézek rá a tányérra üres :D Hát bevágta mind a négyet. Leszidtam, de közben meg nevetgélek magamban, mert eszembe jutottak azok a videók, ahol látni, ahogy a kutyusok, hogyan szereznek meg egy-két finomabb falatot. Na és az a bűnbánó arc, amit levágott:D :D Istenem :d A palacsinta nem volt vastagon lekváros, mert én magam sem szeretem, viszont cukros. Ennyi mennyiségtől remélem nem lesz függő és nem lesz baja. Bár tudom, hogy a kutyák alapból szeretik az édességet, de én nem adok neki a gyümölcstől, zöldségen kívül: cseresznye, meggy, alma, répa... Látnotok kellett volna azt a fejet... :D :D :D
2017. júl. 7. 08:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
miva'
2017. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez azért nem annyira mókás... Sok olyan étel van, amit mi ehetünk, nekik viszont méreg. Na most mi a helyzet, ha épp ilyen kaját lop?
2017. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
Nem. Az én "kutyusom" nevelve van. Eszében sincs hozzányúlni olyan dologhoz, ami az enyém. Akkor is nevetgélsz majd, ha valami olyat vél finom falatnak, ami az egészségére esetleg az életére nézve veszélyes?
2017. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert megnevelem. Nem tartom viccesnek, amikor a kutya neveletlenségével dicsekszenek. Én letehetem a földre a húslevest, megmondom a kutyának, hogy nem az övé és elhagyhatom a szobát. Amikor visszamegyek, ott lesz érintetlenül.
2017. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Vannak amolyan "elcsenős" típusú kutyák, főleg a német juhászoknál figyeltem meg, de tényleg inkább nevelés kérdése. Most két, menhelyről hozott keverékem van, ők már kezdetektől fogva úgy lettek nevelve, hogy csak az az övéké, amit odaadok. Kerti partin simán lelő lehet hagyni bármit, eszükbe sem jut hozzá nyúlni, tudják, hogy fognak kapni belőle falatot. Meglepő, de tudják, hogy mi az övéké.

Az egyik egyetlen egyszer lopott. Szoktam nekik főzni csirkefarhátat, és télen kitettem az udvarra hogy hűljön. A kerti mosdócsészébe tettem bele, hogy ne érjék el. Aztán egyszer csak látom az ablakból, hogy az egyik felágaskodik, és lopja ki belőle a cuccot. :-D De tudta, hogy az övé lesz amúgy is. Nevettem rajta, de ettől függetlenül lecsesztem, mert ne szokja meg.

A saját kajáimat is kiszoktam tenni télen a kerti asztalra, de ahhoz nem nyúlnak.

2017. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

"Vannak amolyan "elcsenős" típusú kutyák, főleg a német juhászoknál figyeltem meg, de tényleg inkább nevelés kérdése. "


Ez 100%-ban nevelés kérdése.

Egy német juhász gazdi

2017. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Tudom, hogy nem követendő, de nálunk otthon az a mondás --és gyakorlat-- járja, hogy a kutya is csak ember.
2017. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg aranyos lehetett, de azért számold azt bele, hogy esetleg vendégeknél is így viselkedik és folyton kórincsál tőlük, esetleg el is lop tőlük valamit, az azért elég nagy illetlenség. Valamilyen szinten szabályoznod kell, de ettől még szeretheted nagyon.
2017. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
csak annyit fűznék hozzá,hogy a kutyának mindig most van.Tehát ha bünteted akkor büntesd amikor elköveti a hibát,ne akkor amikor pld bejössz a fürdőből.Ő arra gondolhat hogy most mi van? Nem hiszem hogy összekötötte a dolgokat.hA leakarod nevelni -szemétség-de csald csapdába! Tegyél ki finom falatokat és amikor engedély nélkül megenné akkor kapd el.De soha ne büntess kézzel!
2017. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kábé 1-2 évente előfordul a labimmal is, én is csak röhögök rajta, nem érzem, hogy ez a gyakoriság bármilyen akciót igényelne részemről. A következőket nyúlta le eddig, ha jól emléxem: egy sült csirkecomb, egy birsalma, egy lekváros fánk, habcsókdíszek a karácsonyfáról, ilyesmi :) Tudja, hogy tilos és alapvetően be is tartja, de néha ezt felülírja a vágy, én igazán nem kárhoztatom ezért.
2017. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!