Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabarátok, hogy viszonyúlna...

Kutyabarátok, hogy viszonyúlnatok egy ilyen emberhez?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a cégetekhez kerülne egy pasi aki élt kínában és folyamatosan azzal cukkolna, hogy milyen finom lenne a kutyátok (ki van rakva a képe).

Mar mondtam neki szépen is, csúnyán is, hogy hagyjon!!!


2017. szept. 24. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, nem vagyunk már óvodások.
2017. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ő evett már kutyahúst, me mindig mondja, hogy el ne vesszen mert elkapja egy kínai stb.

Egyszerűen undorító.

2017. szept. 24. 21:32
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
A viccei gyerekesek, de te is az vagy, ha hagyod magad provokálni.
2017. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, válaszold azt neki, hogy ő meg akkora bunkó, hogy csak a kannibálok mondanák rá, hogy jó ember. Amúgy meg hagyd figyelmen kívül, max úgy nézz rá, mint egy fogyatékosra.
2017. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha ennyivel fel lehet húzni, meg is érdemled ;)
2017. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti vinnék be neki néha csótányt, úgy tudom kínába szeretik a bogarat is meg enni, akkor tessék a kutyám helyet nyugodtan zabáld, de át is jöhetsz kinyalni a pókot a sarokból takarításkor csak a kutyával vigyázz mer rákapott az ember húsra.
2017. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
"Gyere át három nap múlva, addig te se egyél, és én sem etetem a kutyámat. Meglátjuk, kettőtök közül melyik találja a másikat finomabbnak."
2017. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy szánalmas ökörnek tartanám amiért ennyire pocsék a "humorérzéke". Szerintem kerülném de legalábbis levegőnek nézném és nem harcolnék egy ilyen unintelligens alakkal. Sajnos sok ember "vicceskedik" ezzel de még arra sem veszem a fáradtságot, hogy egy hamis mosolyt megeresszek.
2017. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!