Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha koszos a pérája?

Normális ha koszos a pérája?

Figyelt kérdés

Van egy kis szukám és azt vettem észre, hogy mindig koszos ott.mondjuk az egész kutya koszos :) szeret a földön hemperegni.

Szépen megtörlöm ha észre veszem de nem kell sok idő és már megint olyan.

Lehet nem éri el,hogy magának tisztogassa? Vagy ilyen igénytelen?

14hetes



#kutya #Kutya higiénia
2017. szept. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen korban még igénytelen. Majd ha nagyobb lesz, naponta megy tusolni, intim szappannal mosakodni esténként. Egyébként ha a földön fetreng mindenhol piszkos lesz, akkor aggódj ha váladékozik a péra.
2017. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez a válasz félig komoly volt:)

Ami érdekesebb az, hogy a kérdésem egy bizonyos szavát valaki kicserélte én pu..cit írtam és péra lett belőle.nem is ismertem ezt a szót (de így legalább megint tanultam valamit)

2017. szept. 25. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú, ezt a szót általánosba tanítják már biosz órán. Az meg hogy koszos a kutya pérája nem igazán jó. Kiskutya még valószínű nem tisztitja még magát szóval neked kell megcsinálni ha csak az anya kutya nem nálad van. Nagyobb korába majd tisztogatja magát, és ez nem igénytelenség. Az ember sem pelenkázza át magát vagy törli ki ott lent amíg kicsi.
2017. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régen volt már az általános iskola:). És amugy sem volt sok közöm az állatok nemi szervéhez.

Volt régen az a tv műsor "okosabb vagy mint egy 5.es?" Na en szerintem nem:)köszönöm a válaszokat

2017. szept. 26. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az embernek is van pérája.
2017. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!