Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes rottweiler...

Roland0518 kérdése:

Van egy 10 hetes rottweiler és statffordshire keverék kutyám, Rody a neve. Nagyon szeretem, de kiváncsi lennék milyen kutyára számítsak belőle? Már tud olyat, hogy ül, a leg kisebb zajra morog, ha egyedül vagyok, és oda megy ahol vagyok.

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kutya lesz belőle?

Olyan, amilyennek neveled...

2017. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, mint egy roti-staff keverék. A tulajdonságait random örökölte a szüleitől, nem lehet tudni, hogy melyik fajtára fog hasonlítani inkább jellemben. A többi része pedig nevelés kérdése.
2017. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy domináns más kutyákkal agresszív ,valószínűleg jó örző védő hajlamú kutya lesz. Vagy nem ,mivel keverék..de esélyesebb hogy igen .De mindenesetre keményen kell fogni kutyák közé kell vinni ,hogy ne legyen a környék réme és téged se kostóljon meg.
2017. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amilyenre neveled.


El kell kezdeni kutyás társaságba hordani, szocializálni kutyákkal. Emellett vidd sok helyre magaddal, szokja meg az embereket, gyerekeket, más állatokat, mindenféle zajt, helyzetet.

Persze csak a 3. oltása után kb. 10 nappal kezdd el.

2017. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!