Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem bent a házban van egy...

Nekem bent a házban van egy yorkim. Ma sajnos találtam benne egy két bolhát. Nem sokat. Mit tegyek? Ha csak egy két bolhája van akkor már írtani kell bolhaírtóval vagy elég ha kiszedem belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kettőt találtál akkor tuti,hogy van több is ...sajnos így szokott lenni. Írtad,hogy benti a kutyus akkor biztos szoktad fürdetni,úgyhogy az most is jól jönne.Ha alkalmad van rá akkor holnap vegyél is bolhairtós sampont és fürdesd meg.Attól elpusztulnak.De valahonnan összeszedte,tehát ajánlom,hogy a fürdetés után használj bolhairtó cseppet(sok helyen lehet venni és jobb mint a nyakörv),és akor ki is lesz védve ellene.
2010. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
11%
Lehet nincs benne több de jobb ha a biztonság kedvéért veszel neki valami bolha irtót.Igaza van az előttem szólónak ahol 1-2 van ott lehet több is.
2010. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:

2 bolha nincs.

Ha most látsz benne kettőt, néhány óra múlva már 22 lesz, másnapra meg 222.

Tegyél rá spot-ont, néhány óra alatt kiirtja.

2010. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!