Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen konzervet vagy házi...

Milyen konzervet vagy házi kaját adhatok neki?

Figyelt kérdés
A kutyám allergiás a szójára, és a fehérjére is. Azt mondta a doki, hogy kerüljük az ilyen konzerveket. De eddig bármilyet vettem, mindegyikben van fehérje. ÉS ahogy már napok óta olvasom, az elengedhetetlen a fejlődéshez, és a test karbantartásához.
2010. máj. 27. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
fehérjére? inkább valamilyen típusú fehérjére, nem? gondolom, a szójafehérjére, ugye? máskor jegyezd meg pontosan, mit mond a doki ;)
2010. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem közölte a doki,h milyen fajta fehérjére allergiás!És nem az volt a kérdés,h le tudsz-e szólni vagy sem!
2010. máj. 27. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
akkor kérdezd meg a dokit újra...minden fehérjére nem lehet allergiás, mert akkor nem ehet semmit, ugyanis minden kajában van fehérje....ha hülye vagy a biológiához, legalább ne legyél felháborodva, ha kioktatnak ;)
2010. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tényleg lehet szebben is válaszolni...

egyébként sokszor vagyok, én is úgy a dokinál, hogy sok lényeges dolog nem jut eszembe , amiket megszerettem volna kérdezni, szerintem is kérdezd meg ő konkrétan miket ajánl, vagy menj el hozzá személyesen

2010. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocs,h lepontoztalak.Kössz a hatalmas segítséget!Itt azért kérdez az ember,h normális válaszokat kapjon.Amúgy meg ha figyelmesen elolvastad volna az írásomat olvashattad a végén,h tudom,h kell a fejlődéshez a fehérje.
2010. máj. 27. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
de könyörgöm, minden élelmiszerben van fehérje!!! még a zöldségekben is, mire allergiás szójafehérjére????
2010. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!