Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gamedogped megbízható?...

A gamedogped megbízható? Olyan mint a törzskönyv?

Figyelt kérdés

Amúgy nem szeretnék ilyen kutyát vásárolni...

Csak láttam,hogy pitbull kölyköket hirdetnek ilyennel,de elég gyanús volt 30ezerért.



2017. szept. 28. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
30 ezerből a kutya ellátása + oltások ára sejön ki, akkor szerinted? Amúgy azon az oldalon bárki regisztrálhat és azt ír be amit akar. De amúgy szaporítóknál már az is népszerű, hogy random beírja a szülőket,gondolván, hogy úgyis csomagtartóból veszed a kiskutyát, tehát esélyed lesz lesz látni a szülőket vagy a tartási körülményeket...
2017. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy megbízható.

30 ezerért ismeretlen származású bull típusú keveréket lehet kapni, amikkel már tele vannak a menhelyek és sintértelepek sajnos. :(


(Nekem is ilyen kutyám van, menhelyről fogadtam örökbe).

2017. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

2012-es beírás:

" a game ped (game pedigree rövidítése)csak pitek vannak felregisztrálva, olyan mint egy TK csak az interneten van fenn. Minden információt tartalmaz a kutyáról Pl.: a szülők a nagyszülők, ükszülők, testvérek, hogy ki a kutya tulajdonosa, melyik tenyészetből van....STB.

2017. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

#3

Ok, csak ezzel az a baj, hogy az utolsó szutyok neandervölgyi is beregisztrálhat és azt ír be amit akar, még ha nagy kamu is az egész. Ezért nem megbízható.


A törzskönyvet meg szakszervezet adja ki és minimum hivatalosan pecsételve, aláírva van, aminek a hamisítása bűncselekmény.

2017. szept. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Asszem a válaszhoz elég, ha megnézed a legutóbbi bejegyzéseket a honlapon :)
2017. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 06:59

Egy szóval nem minősítettem az oldalt. Remélhetőleg olvasni tud a kérdező.

2017. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lutri az egész, az egyiknél a felmenőknél nincs semmi, kennel sincs feltüntetve, a másiknál az anya és az apa felmenői megegyeznek... az adatok hiányosak. Amúgy én is regisztráltam már és adtam hozzá kutyát egy ilyen oldalhoz, a kutya sem ugatta meg, semmi ellenőrzés, bárki feltölthet oda bármit.
2017. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!