Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Novemberben esküvőre kell mennünk, viszont a kutyánk nem jöhet ugye. A gond hogy nem tudom hol hagyjuk. Alapból a nagymamánál szállunk majd meg, neki van két kutyája akikkel az enyém nem jön ki túl jól, egyedül nem merem hagyni őket, a másik probléma hogy az udvar betonozott, a kutyám betonon nem ürít, legutóbb kihagytunk egy sétát, a mama telefonált hogy a kutya szétszedi a kaput annyira ki akar menni, szóval egész nap egyedül nem maradna meg ott. A másik probléma hogy idegen helyen nélkülünk sírni szokott, a mi lakásunkban el van egyedül és idegen helyen is elvan ha ott vagyunk de idegen helyen egyedül nagyon nem szeret. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Hová tennétek a kutyát arra az 1 napra?
2017. szept. 30. 06:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ahova vinnénk oda jártunk régen kutyasuliba. Mondta is a kiképző hogy ha éppen úgy alakulna oda vihetjük, addig is szokná a többi kutyát és tudna rá figyelni mert kicsit problémás. De félek hogy megviselné ha ilyen hosszú időre egyedül maradna.
2017. szept. 30. 10:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még így is a panzió a legjobb megoldás. Nagyon jó tudják kezelni a problémás kutyákat is. Sokkal kevésbé rizikós mint a nagyihoz küldeni.... Ha ott para van, 100% hogy nem tudja szétszedni őket.
2017. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!