Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon hagyjam a kutyusomat?...

Otthon hagyjam a kutyusomat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, spániel, 10éves... nagyon szeretem, ő a mindenem, egyszer elütötték azóta még jobban kötődök hozzá... 18éves lány vagyok, 1évre kimennék legszívesebben külföldre, dolgozni, de most ha itthon hagynám, szerintem nagyon egyedül lenne... Családom többi tagja, nem úgy tekint rá, mint én, ők napi egyszer adnak neki enni, meg adnak neki naponta többször inni, de nagyon nem simogatják meg foglalkoznak vele, én vagyok az aki mindig vele van, odabújik hozzám meg minden... Egyik ismerősömnek volt egy idősebb kutyája, aztán kaptak egy kiskutyát, és annyira bele voltak bolondulva, hogy el hanyagolták az idősebb kutyát, aki szomorú lett meg minden, és valószínű azért halt meg pár héttel a kiskutya házhoz hozása után... Most nemtudom ha én kimennék 1évre, szerintem annyira egyedül érezné magát... Ezért félnék kimenni úgymond...:/
2010. máj. 28. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal!
2010. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt magaddal kell rendezned szerintem. Egyáltalán, hogy jól éreznéd-e magad nélküle kint? Nem hiányozna-e? Mennyire muszáj kimenned, van-e más lehetőséged? Esetleg vihetnéd-e magaddal?

Mi amikor külföldre költöztünk (most is kint élek) hoztuk a kutyákat is. De mondjuk meg is tudtuk oldani, tudom, hogy nem mindig lehetséges.)

2010. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy éve egy nagyon jó külföldi munkalehetőségem. Azért nem mentem ki, mert a kutyámat nem vihettem magammal. Még a családomra sem bíztam volna rá, mert neki én vagyok A Gazdi, nem pedig az anyukám. Úgy éreztem, ha itt hagytam volna, elárultam volna Őt... :(
2010. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudnám magammal vinni, sajnos nincs rá lehetőség...

Utolsónak igen én is így vagyok vele, nem tudnám másra bízni....:/

2010. máj. 28. 12:03
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Akkor most mi a kérdés?

Magaddal nem viheted, elmenni dolgozni pedig biztosan szükséges a megélhetéshez.

Milyen választ szeretnél, megírom. :))

2010. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem szükséges elmennem melózni, főleg nem külföldre... Ugyanis nyári munkát szeretnék..
2010. máj. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!