Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka és kan kutya között...

Szuka és kan kutya között mindig egyértelműen a kan a dominánsabb és a feljebbvaló? (mármint rangsorban)

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalataim szerint nem.

egy ismerősömnél két ugyanolyan fajta kutya közül a nőstény a domináns.


szerintem az van, hogy a falka feje a gazdi. utána a rangsorban egy nőstény minden további nélkül megelőzhet egy hímet. de ez csak tipp.

2010. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a nőstény

legalábbi nálunk igen, pedig a nőstény jött oda később és kisebb is.

2010. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem !:D

Nálunk is a legidősebb szuka dominál!:)

2010. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Akiteki ***** válasza:
100%

Első tüzelés után mindenképpen a szuka.

A kankutyák lovagiasak, behódolnak a lányoknak.

2010. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztaltam, hogy van az alfa pár, de kettejük közül mindig a szuka a dominánsabb, a kan pedig udvariasan, gálánsan hódol a hölgynek.
2010. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért a méret se mindegy. Ha egy értelműen azonosak méretben, és korban, csak akkor kérdéses csak, hogy kia dmináns. Egy Masztiff szuka mindig domináns lesz egy beagle kannal szemben, stb.
2010. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Mindig a szuka a domináns.
2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A én szuka kutyám is domináns. Fura ezt mondani, mert ez csak a kutyákkal szemben igaz, a macska nagyon meg tudja félemlíteni, de a fiúkutyák rettegnek tőle, ő meg mindig legyűri őket.

Ja, és nem engedi magát befedezni. :)

2010. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De amikor arról van szó hogy 'szuka vagy kan kutyát vegyek' általában az a válasz hogy a szuka kezesebb a kan dominánsabb.
2010. máj. 29. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Éppen ellenkezőleg, a szuka a domináns. Kan mellé azért jó szukát venni, mert a leg dominánsabb kan is tiszteli a szukát(kivételek persze mindig vannak, akik nemet nem nézve ugranak bármilyen kutyának, ezek erősítik a szabályt).
2010. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!