Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyanyál veszélyes?

A kutyanyál veszélyes?

Figyelt kérdés
A neten àllatorvostól is okvastam, hogy nem, sôt antibakterialis hatású (dr.Kerekes Balint), mas eü oldalakon viszont azt tanacsoljak, hogy ha a sebet megnyalja a kutya vermergezest is kaphatsz. Szinten orvos mondja. Akkor most melyiknek higyjek? Van egy apró seb rajtam, a koromagynal be van szakadva bôr, es jol megnyalogatta kutyusom.

2017. okt. 4. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen.Ha a kutya veszett.Szerencsére hazánkban ennek elenyésző az esélye.
2017. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Minden féle nyál tele van baktériumokkal.
2017. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Túl éled, semmi bajod nem lesz feltéve hogy egy egészséges oltott, féreghajtot kutya nyalt meg. Ha egy elhanyagolt rühes ápolatlan kutya volt akkor azért aggódj. Egyszer lejött az egész térdemről a bőr a kutya meg rám ült és elkezdte a semmi nyalni. Nem örültem neki főleg mer nehéz volt a 60 kiloja de semmi bajom nem lett és a lábam is jól van.
2017. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!