Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meleg a kutyám? Mit tehetnék?

Meleg a kutyám? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiu yorkim és azt hiszem homoszexuális.

Nem érdeklik egyáltalán a lány kutyák, mindig a fiukra mászik és szószerint mintha velük akarna párosodni.

Az állatorvos azt mondta várjak még.

Szerintetek elfogadjam, hogy a vele egy neműekhez vonzódik?

Ti mit tennétek?


2010. máj. 28. 16:47
1 2 3
 21/26 Akiteki ***** válasza:

13:45

Mert én nem írok hülyeségeket!

2010. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

15:39

Elmondtam, hogy azt írtam, amit az orvosom mondott. Menjél és keresd meg, és mond el neki, mert akkor ő mondott hülyeséget. Mond meg neki, hogy adja vissza a diplomáját, mert hülyeséget beszél. Jó? Le lehet rólam szállni.

2010. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
Volt két kutyám két fiú a spicc a golden retriever-rel akart párosodni. Amikor vettünk egy teljesen másfajta lány kutyát, annyira bevolt indulva, hogy amikot párzási időszak volt egész nap próbálkozott, nyalogatta a lány kutyát. a kutyád nem homokos, csak gyakorol.
2010. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Akiteki ***** válasza:
0%
Szállt rád a réti sas! Az orvosoddal te beszélsz, az enyém normális.
2010. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint lehet egy kutya meleg. A pincsink bejárt a kenelbe a németjuhász fütyijét nyalogatni, aztán kan jutyusokara mászott és mikor nem sikerült neki lefogni a másikat, lefeküdt a földre, nézte a másik kutyát és a földet csinálta közben. Elköltöztem otthonról, van egy fiu beagle kutyám és egy pincsi szukám. A melegnek tituált kutyus szó szerint rá se néz a tüzelő szukára még ha próbálom a fejét oda fordítani sem, udvarol a fiunak.. ez dominancia lenne, vagy anyuék esténként nagyon csunya filmeket nézetnek a kutyával? Nem ugy tünik hogy dominanciaharc lenne, udvarol a kanoknak, csorog a nyála nézi öket és rámászik a plüssökre és megcsinálja öket. De én elfogadom öt így, probáld meg a kutyusodat így elfogadni, hátha ö kinövi, a miénk 11 éves szóval nem reménykedem. A pincsink idáig csak kan kutyákkal volt körülvéve de a tüzelő szukát elutasítja, lehetséges oknak tartom az előttem válaszoló verzióját.
2015. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát...nálunk is ez van de senkise hiszi el,csak nálunk nem közösülnek hanem...nm irom le
2020. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!