Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pisi probléma! Hogy lehetne...

Pisi probléma! Hogy lehetne megoldani a napi 3x pisilest?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6,5honaposan került hozzam egy kutyus aki addig lakásban élt es egész nap volt vele valaki! Most lassan 8honapos lesz,nálunk is lakásban el,eddig vele tudtam lenni egész nap de most diploma megszerzése után En is munkát kaptam! A probléma az vele hogy óránként pisil mivel rengeteg vizet iszik,de nyilván a víztől nem akarom megfosztani. Akitől hoztuk felhívta a figyelmünket ra,hogy egy igazi kis puputeve mint az anyukaja de nek gondoltam hogy ennyire! :) szerintetek van ra esély,hogy reggel délben délután le tudja a pisit míg nem vagyunk itthon? Nagytestű kutyarol van szó es a rengeteg víz miatt sok a pisi is,így a pelenka kb 2pisilest bir ki neki!

A kakaval nincs gond reggel,délután es este le tudja!

Köszönöm


2017. okt. 11. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván az egyetemen sem tanítják, meg élőlényt soha nem láttál, ezért elképzelni sem tudtad, hogy egy élőlény az anyagcsere végterméket időnként eltávolítja szervezetéből per vias naturales és ez most derült égből villámcsapásként ért téged....
2017. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo reggelt! Köszönöm a hasznos választ! :)
2017. okt. 11. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg dokival. Nem normális dolog, hogy ennyit iszik és ilyen gyakran pisil. Lehet, hogy a cukra nincs teljesen rendben.
2017. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rengeteg ivás és folytonos pisilés nem egészséges dolog. Kivizsgálást javaslok.

Másik dolog, amit észrevettem, hogy pelenkát használtok a lakásban. Ez azt jelenti, hogy a kutya nincs szobatisztaságra nevelve, ellenkezőleg: arra van tanítva, hogy szabad, sőt a lakásban kell pisilni.

Tehát első körben orvos, aztán ha egészséges, vagy meggyógyult, pelenkát ki dobni, és elkezdeni elölről a szobatisztaságra nevelést.

2017. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérvizsgálatot kérj,ez nem normális.


Vércukor,vese ami sok ivással és pisivel jár. Nekem bár öreg a kutyám,de vese funkciói nem jók, nála is sok ivás és sok pisivel kezdődött,szerencsére idejében elcsíptük a rossz értékeket és szinten tartható.


Te kutyádat is ki kell vizsgáltatni.

2017. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt mindenféle kivizsgáláson és makk egészséges! Mint irtam az anyukaja ugyan ilyen 6éves és ő is egészséges szóval valószínű öröklött! Szóval ugyan ott járok hogy megoldhatatlan ennyiszer haza jönni es kivinni pisilni! :(
2017. okt. 12. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!