Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 Hónapos kiskutya nem hagyja...

2 Hónapos kiskutya nem hagyja abba a sírást mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elott hoztam el a kutyust aznap félt is de nem igazán sírt, este egy keveset. Tegnap játszott szaladgált jól érezte magát este viszont elkezdett vonyítani és nem hagyja abba hacsak nincs mellette valaki. Ez egész éjszaka így ment és most napkozben is, rogton rakezde ahogy magára hagyjuk. Mit tegyek? Hagyjam maga amég abba nem hagyja, hogy megszokja? Sajnos nem tudok napi 24 órában vele lenni, és este 11 óta folyamatosan vonyít, amit hajnal 2kor mar a szomszedok sem tolerálnak annyira.

2017. okt. 12. 09:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sok ember úgy ír mintha ledobtam volna szerencsétlen kutyát a vizes fure a kert végébe rá se neznék és csak otthagynám a hidegben. Mindenkit megnyugtatok saját helye van, belmagasságra akkora hogy én is elférek kicsit gornyedve, hosszra és szélességre olyan hogy 3 raklap konnyeden elfér. Az egyik fala másik oldalán pont a garázsban lévo futotest van ami így azt a helyet is bemelegíti. Kényelmes puha fekhelye van, játékai. Remélem mindenki megnyugodott mielott az állatvédoket hívná

Egyébként ma estére már nem vonyít megszokta, hogy megvan az ideje a játéknak és hogy nem tudunk mindig vele lenni, ma délután vidáman játszott velunk aztan mikor elfáradt magátol vonult a helére.

Koszonom azoknak akik tényleg segíteni próbáltak tanácsokkal,akik viszont kritizáltak és teljesen irrelevans kérdéseket tettek fel mint például hogy mennyi a korom.... miért írtok egyáltalán?

2017. okt. 12. 22:36
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Tehát vettél ehy kölyköt sztán ki is bxtad a kertbe, nehogy foglalkozni kelljen vele.

Hát nem csoda hogy sur, ö még ehy "csecsemö". És szerintem egy kisbbát sem dobnál a kiságyba egész nappal-éjjelre is.


Ha ennyire "fontosnak" tartod a kicsit hogy máris az udvaron van, akkor vidd vissza, mert láthatolag mininális eröfeszitést SEM teszel hogy jo legyen neki.

2017. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Te komolyan ostoba vagy, ha nem fogod fel... nem az a baj hogy kinn van, hanem hogy MÁR kinn van.

Elszakitották az anyjátol, és rögtön ki is "dobják" egy kennelbe, ahol oké, meleg van, csak épp tökegyedül egész éjszaka.


Alap hogy új állat elsö idöben BENN van velünk, főleg éjszaka és FOKOZATOSAN szoktatjuk ki.

Ezt még a néha vaskalapos nagyapám is igy csinálta (az elárvult kiskecskével IS), pedig ö keménykezű férfi volt.

2017. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? És miért kínzod szegény kutyát? Egyáltalán milyen kutya?
2017. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez a kutya azóta kint volt hogy megszuletett. Soha egy percet nem volt bent. Egy kóborkutya szulte meg, egy ismeros fogadta be az anyukát és a kutyus testvéreit és úgy fogadtam be hogy emghirdették gazdikat keresnek nekik de ott is a kertben voltak tartva. Mint írtam tobb helye van, száraz, fedett, meleg helyek ahová be tud bújni és kényelmesen el van rendezve. MEgint mondom azóta mar megszokta és nem sír nem vonyít, boldog kiskutya és nagyon játékos. kozel 30 ezer forintot koltottem eddig rá hogy midnene meglegyen minden oltást megkapjon, játékokat, vitamint, neki való kutyakaját vegyek. 23 éves vagyok és egyáltalán nem kínzom, te felkapaszkodott idióta. Vagy nem olvastad el a korábbi hozzászólásom vagy nemtudom mibajod.
2017. okt. 15. 15:55
 16/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem egy kennelben van, hatalmas kertunk van ahol elég szabadon tud mozogni, rengeteget játszik a fuben, nagy tere van, ahol imád rohangalni és naponta tobb órát játszom vele ahogy idom engedi. Ostobaságokat feltételeztek aztán pedig engem hívtok neveken anélkul, hogy tenylegesen bármit is tudnátok a korulményekrol. De azért mégegyszer leírom ide is azóta már semmi baja megszokta az új otthonát és boldogan elvan, orulnék ha nem érkezne tobb ilyen semmilyen, kopkodo komment.
2017. okt. 15. 16:07
 17/17 pptomi ***** válasza:
100%

Sejtetted, hogy mi miatt vonyít, mégis itt tetted fel a kérdésed, hogy miért. Kaptál érte kritikát, ami nem tetszik, pedig tanulhattál volna belőle, hacsak nem élő riasztónak szánod a jövőbeli pályafutását, akinek így is jó, meg úgy is jó. A lényeg az, hogy van jó nagy kert.


Arra az útra lépsz éppen, amikor is a kutya sajátjának érzi majd az udvart, ahová te is kimész majd vele játszani, de nem lesz nagyon szoros a veled való kapcsolata. Azt a köteléket nem építed, amit most tehetnél meg. Majd pár hónap múlva esetleg lesz itt egy olyan kérdésed, hogy miért viselkedik úgy a kutya, ahogyan épp teszi.

2017. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!