Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél ha a párod választá...

Mit tennél ha a párod választás elé állítana?

Figyelt kérdés

Vagy ő és a gyerek vagy a kutyák?

Mióta terhes nem birja elviselni a házban a kutyákat, de mivel bentiek voltak nem alkalmas a szőrük, hogy kint legyenek az egyik vizsla, neki amúgy sem. Annyira nem imádta a kutyákat mint én, de szerette őket. De mióta jön a baba mániája a tisztaság. Folyton zavarja ki a kutyákat. Ma kijelntette ha a kutyák bent maradnak ő megy. 6 hónapos terhes, évekig vártunk a babára, nagyon szeretem a párom is és a babát is már most. De a kutyákat is.

Nem tudom it tegyek. Nem lehet vele beszélni, hajthatatlan.



2017. okt. 14. 15:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Nőként mondom hogy én ráhagynám a francba, nagy a szája hogy ő megy de mire menne egyedül terhesen? Te pedig igenis mond meg neki hogy te is hajthatatlan vagy, és amit elvár tőled az állatkínzás, mert a vizsla megfagy kint télen, meg egy bentre szokott kutyát kirakni hirtelen télre is felelőtlenség lenne.

Szabjátok meg a lakásban hova nem mehetnek a kutyák (hálószoba, fürdő, konyha, gyerekszoba), a többi viszont járható legyen nekik. A párodnak elképzelése sincs hány millió gyerek születik kutyás lakásba.


Egyébként nekem az a véleményem hogy egy kapcsolatban ha már választás elé állítja egyik fél a másikat az nem működik. Később miben állít választás elé? A szabad akaratod vagy ő és a gyerek?

2017. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg eddig sem szerette őket, csak a kedvedért megtűrte. Ki takarít a kutyák után? Ő? Lehet kezd rájönni, hogy a gyerek mellett nem akar majd még a kutyákkal is foglalkozni, akiket nem is szeret, nem is akart. Ezen semmi csodálkozni való nincs.

Te? Ez esetben próbálj valahol kialakítani nekik egy kis saját zugot. Garázsban, vagy egy ritkán használt szobában. De mindenképpen legyen olyan hely, ahová a kutyáknak nincs bejárása. Gyerekszoba mindenképpen, hálószoba, vagy ha van a feleségednek saját dolgozószobája, valami olyan hely ahová el tud kicsit menekülni.

2017. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Közösen takarítunk.

Van egy lakása a környező nagyvárosban. Ki golt adva bérbe, de most üres, oda akar menni. Sajnos hiába mondom neki, hogy csak a nappaliba. Az sem :/ Azt nem bírnám ki ha nem velem lenne a fiam a születésétől fogva.

Az egyik kutyát ő hozta a kapcsolatba, a másik közös, 7 éve vagyunk együtt.

2017. okt. 14. 16:23
 4/34 anonim válasza:
16%
Ha nálad tényleg kérdés, hogy feleség+gyerek vagy a kutyák, akkor jobb is ha elváltok.
2017. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
Már pedig neked kell kiállnod magadért, ezt mi nem tehetjük meg helyetted. A sarkadra állsz és azt mondod hogy egy helységbe igenis bent lehetnek a kutyák melegedni mert nem bírják ki a telet, téma lezárva. Az meg hogy a terhességtől hipochonder lett nem a te hibád de ne is hagyd hogy elverje rajtad, magával baszna csak ki ha elköltözne és szerintem nem gondolja komolyan csak fenyegetőzik.
2017. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Ez esetben próbáld megbeszélni valakivel, baráttal vagy szülőkkel, hogy egy időre fogadják be a kutyákat. Ha a feleségednél elmúlik a hormongőz, akkor majd visszamehetnek. Ha meg lesz a gyerek úgyis hiányoznak majd neki, nem lesz annyira egyedül.
2017. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Négyes, még jó, hogy kérdés és teljesen jogos.


Kérdező: elég gáz a helyzet. Nyilván a nőt fogod választani, mert mégiscsak a gyerekekről van szó, de nem értem miért kell pár embernek megőrülnie, ha terhes. A kutya nem igazán terjeszt betegségeket, higiénikus állat. A gyereknek sem kell steril környezet, jobban árt, mint használ.


Mit vár el tőled? Hogy dobd ki a kutyákat? Még meg sem született a gyerek, de már vele zsarol? Álljon meg a menet, az a gyerek pontosan ugyanannyira a tiéd, mint az övé. Komolyan két a légynek sem ártó kutya kidobása adna neki örömet?

2017. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Nőként, anyaként mondom: menjen. Ja, és persze a lakásba vigye az ő kutyáját is, akit ő hozott a kapcsolatba...

A gyereknek semmi baja nem lesz a kutyáktól, de gondolom ezt hiába is mondanád neki.

Másik megoldás, megfelelő gazdát keresni a kutyáknak. (Én nem tenném. Ha eddig így volt, hogy bent lehetnek, a terhesség és gyerek nem indokolja, hogy ki legyenek b.va az udvarra megfagyni...)

2017. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Azt szeretné, hogy kint legyenek. Ne jöhessenek be egyáltalán.
2017. okt. 14. 16:38
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

Mint nő és leendő anya, szégyellhetné magát. (előző válaszoló vagyok). És itt nem az elsősorban a gond, hogy a gyerek v a kutya a fontosabb. Nyilván a gyerek, de normális embereknél ettől még a kutya is családtag marad.

Hanem az, hogy téged, a leendő gyereke apját ezzel zsarol, eleve mi az, hogy választás elé állít?!

Menjen csak, és vigye a kutyáját is.

2017. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!