Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan pitbull összejött egynősté...

Kan pitbull összejött egynőstény vizslával, szerintetek milyen kölykökre lehet számítani? Kinézet, természete?

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 08:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Te agyatlan,bent tartom a bitbút teee,de kiszoktam minden nap engedni a szabadba hatalmas a telek,nem tehetek róla hogy megtörtent!amúgy nem eladásra szánom főleg nem pénzért!ha valakinek kell ingyen viheti ha nem akkor viszem őket kutya menhelyre és nem az árok partjára és nem vasruddal!és lehetnek ari kutyák attól hogy keverékek és hogy megtörtént...
2017. okt. 15. 14:25
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettél a szerepedben maradni. A provokatív kérdésed jelentettem, neked pedig javaslom, hogy menj tanulni mert holnap már hétfő.
2017. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a menhelyek dolga az, hogy utánad takarítsanak??? Szerinted nekik ingyen van, hogy a te kutyád kölykeit tartják, etetik, oltják??? Elhajtanálak a helyükben a bús pichába, el is fognak ne aggódj. Nyakadon fog maradni az összes, mivel nem kötelesek bevenni őket. Agyatlan tirpák vagy.
2017. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha valakinek kell ingyen viheti ha nem akkor viszem őket kutya menhelyre és nem az árok partjára és nem vasruddal!" - nem ez a megoldás. A menhelyek már így túlterheltek, nem kötelességük bevenni a kölyköket.


A megoldás: állatorvos, ivartalanítás.

2017. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Menhely nem veszi be, de még jól le is fognak oltani a francba hogy mekkora felelőtlen szaporító vagy. Amit nem tudsz ingyen elajándékozni az a nyakadon marad, és mivel te nem akarod majd tartani vagy kirakod őket az utcára vagy a gyepire, de mindkét esetben valószínűleg ott kötnek ki ahol altatás van.


Most nem egyszerűbb ivartalanítani mindkettőt? Minek neked ez a cirkusz? Nefélj a pitbull kutyád nem lesz töketlenebb két here nélkül ahogy te se leszel tökösebb a kutyától.

2017. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyre?

Hát szégyellheted magad!

Mi értelme annak, hogy hagyod, hogy egy egész alomnyi kutya megszülessen, csak azért hogy utána bevágd őket a menhelyre, ahol valószínűleg az egész életüket egy kis ketrecben élik majd le.

Ez állatkínzás a javából.

Mondd, mégis nem lenne egyszerűbb és humánusabb még most ivartalaníttatni a szukát, ezáltal is megkímélve őt és a kölyköket is a jövőbeli szenvedéseiktől?

2017. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez igen kérdező ide kiírod akis bajod ahelyet hogy felhívj egy dokit és megkérdezd hogy ilyenlor mivan és itt flegmázol mikor segíteni akarunk. Persze tök cuki kis kutyák lesznek és kívánom hogy egészségesek is legyenek ha megszületnek. De mér a menhelyet látod a legjobb megoldásnak. Az oké hogy baleset volt persze megtörtént nincs mit teni ez van de lehet ivartalanítani és magad meg a kutyád is megkiméled egy csomo gondtól. Oké menhely és mivan ha baj történik ellés közbe a kutyad meg bele pusztul (már ha a szuka a tiéd). Amúgy anyósomnál is lett egy ilyen baleset de a doki valahogy elhajtatta a kicsiket és a szuka sem lett ivartalanítva. (Törzskönyves kutya szóval lesznek kölykök csak nem a falu koborkutyajától)
2017. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A kan pitbull a tiéd, a szuka vizsla a szomszédé, mégis te döntesz a sorukról, te viszed őket menhelyre???

Kamu kérdés....

2017. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hogy meg nyugodjatok bennem semmi rossz szándék nem volt és nincs is!Menhelyre azért gondoltam mert sokan inkább elpusztítják a kölyköket,én nem ilyen vagyok!De megbeszéltem a szomszéddal és szóltunk a dokinak,meg lesz oldva.Nem provokálni akartam senkit csupán csak feltettem egy kérdést de meglett beszélve a szomszéddal és az állatorvossal is.Minden jót mindenkinek!Sziasztok.

UI:Nem vagyok egy rossz szándékú ember!

2017. okt. 16. 06:50
 20/23 anonim ***** válasza:
mit beszéltél meg a szomszéddal? a mi kutyánknak anno 7 db kölyke volt, a szomszéd mind a 7-et elviszi?
2017. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!