Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire kutyas nev a Desmund?...

Mennyire kutyas nev a Desmund? (Dezmund) Nagyon tetszik szivesen adnam a kutyanak akit orokbefogadok!

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de annyira furcsállom, hogy nem tudom megállni szó nélkül.

Annyira nem tudok azonosulni ezzel, hogy mi vihet rá valakit ilyen kérdésre...


A kutyának nyilván mindegy. A környezeted véleményének a súlya ott enyészik el, hogy semmi közük a kutyádhoz.

Nem sértesz vele senkit.

Szívesen adnád neki.

Tetszik.



Hát nehogy már gátoljon valaki! Lesz egy kutyád!

Ha komolyan veszed, akkor olyan túl sok nem lesz az életedben. Nehogy már légbőlkapott mondvacsinált szabályok kössenek gúzsba, az elnevezést illetően!


Képzeld már el, 80 évesen megkérdi az ükunokád, volt a kutyád!

-Volt.

-Mi volt a neve?

-Rex.

-... (roppant fantáziadús)

-Desmundot akartam neki adni, csak a gyakorikérdéseken azt mondták, nem túl kutyás...



Na, szóval "diszizspárt" mottó alapján, ez a te életed, nyugodtan nevezd a kutyád Desmundnak, aztán ha valakinek nem tetszik, ajánld fel neki az ánuszrózsád tisztára nyalását.

2017. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Dortmund jut róla eszembe :) szerintem jó
2017. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, hívd így. Nincs vele gond. De mivel kicsit nehéz szerintem kiejteni, valószínűleg idővel úgyis rászoksz a rövidítésére, és Deznek vagy hasonlónak fogod szólítani. :)
2017. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, igazán fantáziadúsan leírta a tutit :)

Én személy szerint imádom, ha egy állatnak különleges nevet adnak, valahogy szimpatikusabb olyankor a gazdi. A Desmund nagyon jó név, Dez, Dezi becézés is tetszik. Aztán majd ha rosszul viselkedik, mondhatod neki mérgesen, hogy DESMUND NEEM! Biztosan megmosolyognám, ha ezt hallanám a parkban, aranyos.

2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Náluk volt Heki, Ricsi, most Bence van. Ezek sem annyira kutyanevek...
2017. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én imádom!❤ Add csak neki azt, tök eredeti, és jól is hangzik. Mondjuk én biztos Deznek hívnám mindig, kivéve ha rosszat csinál 😀
2017. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!