Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám helyhez köti a...

A kutyám helyhez köti a feladatokat pedig egy trükköt mindig más helyen tanítok neki. Pl. Lent amikor sétáltató nem csinálja meg. Es amikor többen vannak akkor sem? Miert?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az amúgy tényleg érdekelt, hogy mit értettél a büntetés alatt. Hogy büntetnéd meg a kutyát, ha nem csinálja elsőre amit kell?

(nem kötekedésből, komolyan érdekel)

2017. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyébként arról meg le lehet szoktatni, hogy kergesse a kisebb állatokat, nem? Mármint, eleinte az én kutyám is kergette volna a macskákat meg a madarakat is, de megtanítottam neki, hogy nem szabad. Azóta nem is foglalkozik velük. Úgyhogy nyugodtan elengedhetem bárhol, mert semmi rosszat nem csinál.

És való igaz, hogy nekem nem életbevágóan fontos, hogy 100%-ban azonnal csinálja amit kérek, nem szorulunk rá egyáltalán.

2017. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Elsőre leüvöltöd ha utána sem megy akkor pofon, de a szöges nyakörv sem utolsó. Mellesleg azt is hozzátenném, hogy utoljára aki okoskodott, hogy a szöges mennyire fájdalmas a kutyának akkor felraktam a saját nyakamra és megkértem, hogy rántson egy nagyot rajta. Érezhető de nem okoz fájdalmat, ráadásul a kutya nyakán van dupla rétegű bunda.

A pofont pedig szintén hasonlóan képzeld el. Senki nem úgy fegyelmezi a kutyát, hogy az fájjon neki vagy sérülést okozzon neki és a kutya félelemből engedelmeskedjen. De nyilván jön majd valaki önjelölt kiképző és megmagyarázza, hogy ez állatkínzás.

Azt is hozzátenném, hogy megfelelő alkalmazás mellett ezek csak időleges eszközök amit elég hamar el lehet hagyni amint a kutya megtanulta, hogy mi a dolga.



Persze le lehet szoktatni kisállatokról, de azért egy vadászkutyát akinek ez az ösztönében van sokkal nehezebb mint egy olyan kutyát aki még a macskától is fél nem, hogy kergesse.


Most, hogy válaszoltam a kérdésedre te is nyugodtan válaszolhatsz az enyémre ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8918050-aki-..

2017. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a részletes kifejtést!

Vizslám van amúgy.


Melyik kérdésedre válaszoljak?

2017. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy melyik büfészakra lehet bevinni kutyát? :)
2017. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy ez nekem szólt.

Külföldön járok egyetemre.

2017. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*Itt egészen más a hozzáállás mint MO-on.
2017. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez a SJW bs talán másnál bejön, hogy 'itt más a mentalitás' de ha nem afrika közepén vagy egy elszigetelt 3. világ beli országban akkor sajnos nem nyert. Még amerikában sem viheted be a kutyád oktatási intézménybe pedig az a 'szabadság hazája'. És nem, nem azért nem viheted be mert mindenki utálja a kutyákat. Hanem mert mások, veled ellenben figyelnek a környezetükre is. Első körben például mi a garancia, hogy szobatiszta a kutya? Persze gazdi azt mondta akkor úgy van.

Mi a garancia, hogy nem támad emberre? Ha elmész az étkező helység elött akkor minden tiszta kutyaszőr lehet tőle beleértve más étele.

2017. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!