Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyákat szerette...

Milyen fajta kutyákat szerettek? Milyenek vannak nektek?

Figyelt kérdés
Nekem egy yorkshire terrier kutyám van és nagyon szeretem az ilyen fajtákat,mert kicsik és cukik.
2010. máj. 29. 16:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem boxerem van, és őket szeretem a legjobban :)
2010. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Három drótszőrű magyar vizslánk van. Tehát vizsla, de szeretem még a tacskót, a foxit és az akitát.
2010. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Mudijaim vannak és szeretem még a dobermannt, aussie-t, scipperkét. Következő lesz a dobermann, de mellette mudim az mindig lesz.
2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
foxi tacsi mixem van szal ezt a két fajtát szeretem.. egyébként még a tibeti terrier is bejön :)
2010. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja és még szeretem a német juhász kutyákat azok olyan szép állatok. :)
2010. máj. 29. 17:08
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spánieljeim vannak, imádom őket,de én minden kutyát szeretek. A legjobban a spániel, skót juhász, dog, kuvasz tetszik még.
2010. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg spánielem van,akit imádunk.Nekem rengeteg kutyafajta bejön,tehát csak hármat írok,amelyik épp beugrik.A bullmasztiff nálam nagyon toppos,az orosz agár nagyon szép,a csivava meg olyan mint egy kis rövidlábú aranyos őzike.Az első kutyám keverék volt,sose feledem. :_( tökéletes volt.
2010. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Dobermannom van, de nagyon tetszik az óriás fekete schnauzer, az orosz fekete terrier, a dog és a boxer. Nekem a nagy termetű kutyák tetszenek. Hozzátéve, hogy régebben volt egy tacskó keverékem, hát az egy csúcs fazon volt.
2010. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Német juhászom és törpeuszkárom van,mind kettő nagyon okos!:)De a tacskót és a Bullmasztiff-ot is imádom!
2010. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
nekem volt már cocker spánielem, biewer yorkie-m, most spitz&pincsi keverék kutyusom van, mégis mindig a BICHON HAVANESE-ekhez húz a szívem, bár még sosem volt olyanom, de inkább azokról nézek oldalakat. olyan szépek. na meg a yorkie. a nagyobb testű kutya az a BORDER COLLIE. olyan szépek és a legokosabb kutyák. azon kívül pedig a PULI kutya :) apukám mindig annyit mesélt a régi pulikutyájukról, hogy milyen aranyos, szófogadó, és okos, hogy egy pulikutyust is szívesen elfogadnék.
2010. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!