Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek anyám normális?

Szerintetek anyám normális?

Figyelt kérdés
Anyámmal ordítoztam elég csúnyát mondtam rá,mert a kiskutyának csirkecsontot adott,amit alapból nem szabad,mert ugye ő fal még. Erre fogta a kutyámat és izomból földhözvágta rendesen. Normális az ilyen ember szerintetek? Én csak a kutyám akartam védeni,mert már kb 5x szóltam neki,hogy ne adjon neki csontot,mert fuldoklik tőlea kiskutya,erre ezt tette.
2010. máj. 29. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát elég fura anyukád van ha földhöz vágja a kutyát,de azért jól van a kutya?
2010. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ippon xDDD
2010. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szerencsére jól van,csak nagyon megijedt:( Anyám nem furcsa,hanem agybeteg eskü,normális ember ilyent nem csinál,le is idiótáztam,aztán összevesztünk nagyon,annyira utálom,ilynet egy szerencsétlen ártatlan állattal nem lehet tenni ok nélkül. Anyámmal is ezt tenném legszívesebben.
2010. máj. 29. 16:52
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Ja, mert anyáddal ordítozni kell rögtön, kulturáltan nem lehet elmondani a dolgokat. Őszintén szólva nem csodálom hogy ez történik, te is, meg anyád is sík hülyék vagytok. Csak a kutyát sajnálom, ilyen családot az ellenségemnek se kívánnék...
2010. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Csodálkozol hogy ordítozom,mikor 5x mondok el neki valamit szépen,és mégsem érti meg amit mondok? Nem vagyok egy agresszív bolond anyámmal ellentétben,én 5x szólok szépen, hatodszorra nem fogok,valahol az én türelmemnek is megvan a határa,nem ő költött százezreket egy kutyára,hanem én,ne akarja már kinyírni...És semmi nem jogosítja fel tettlegességre.
2010. máj. 29. 17:00
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja és sík hülye vagy ám te! Nem vagyok kíváncsi az ilyen emberek véleményére,ha te sem tudsz kultúráltan írni,akkor ne írj! Köszi
2010. máj. 29. 17:02
 7/27 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyád van? :)
2010. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

Én valószínűleg visszakézből nyakonvertem volna. És most jöhet a szöveg, hogy na de hát az anyja...

Erre azt mondom, na de hát a kutya meg egy kis állat, aki nem tudja magát megvédeni.

2010. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
68%

Anyád viselkedését nem kommentálnám....

A mi kutyánknál alatásban vette ki a doki a csontszilánkot, ami a szájpadlására tapadt. De még "jól járt", ha a belébe kerül, meg is halhatott volna. Biztos nem lett baja a földhözvágástól??? Azért figyelgesd pár napig, minden rendben van-e!

2010. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Pontosan,ezért beszéltem vele csúnyán,nem azért mert alapból agresszív lennék vagy ilyesmi,de az a szegény kiskutya nem tehet semmiről,ha velem veszekszik,akkor inkább üssön meg engem,azt még megértem,de ne egy ártatlan állatot... És a csirkecsonttól is lehetne komolyabb baja egy kölyökkutyának,meg amúgy semjó az ilyen hegyes csontokat adni a kutyáknak. Tényleg már 5x szóltam neki,hogy ha csirke van,a csontot dobjuk ki,de hiába a szép szó,nemért meg semmit,soha nem fogyel rám,hogy mit mondok,és még agresszív is.
2010. máj. 29. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!