Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem fogadja el az új...

Anyám nem fogadja el az új párom normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy alkoholista, drogos, léhűtő, bunkó, nem túl bizalomgerjesztő alak, akkor az. Ha egy normális kinézetű, normális viselkedésű, megbízható srác, akkor nem teljesen. Részleteket, könyörgöm... hogy akarsz így tanácsot kapni?
2011. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2011. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem drogos nem lé hütö több éve 1 munkahelyen dolgozik ami az anyámat zavarja a legjobban a sok tetkó rajta
2011. aug. 23. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
majd megszokja, legyen sokat nálatok, lássa hogy rendes... akkor majd rájön hogy semmi gond vele.
2011. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

anyád egy hülye mond meg neki én üzenem!:D

mit zavarja őt az ha rendes tisztességes ember aki dolgozik??talán ő fogja meztelenül nézni vagy mi?:)

ha nem lenne akkor is bele kötne valamiben a muterok már csak ilyenek....nem kell vele foglalkozni,neked tetszik aztán kész a többire meg sz@rni jó nagy ívben,ne hogy már anyádnak kelljen megfelelnie szerencsétlennek.ő fog vele élni vagy??nagy az isten állatkertje....

2011. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ő legalább hivatkozik valamire...

Én anyám még sosem látta a párom,látatlanba megmondta hogy oda ne vigyem,mert nem enged be csak engem.

Pedig mióta elköltöztem otthonról 18 évesen,1 pasit vittem magammal,az exemet,vele nem volt baja,pedig lehetett volna bőven.

az új párom sokkal jobba ember,minden tekintetben jobban illünk egymáshoz,feltűnik mindenkinek hogy mióta ő van nekem,azóta látványosan boldog vagyok...

ehhez képest anyám hallani se akar róla...

igy rólam se fog...

2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
A tetkó egy jelzés, arra, milyen ember, milyen az értékrendje. Ezért csináltatják.Hát én sem örülnék!
2011. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:27


Pffff te mekkora hülye vagy bocsi....

Akkor akinek tetkója van az egy link semmitevő sittes börtön töltelék vagy mi??

Hát igen itt jön elő ítélet!Mindig is hánytam az ilyen emberektől....

Én már láttam ügyvédet is és orvost is szét tetovált háttal!!

2011. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat sokat segitett
2011. aug. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!