Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal canin vagy Brit premium...

Royal canin vagy Brit premium junior?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes bassettem, és mivel a tenyésztő RC startert adott neki, gondoltam folytatom a juniorral, de nagyon sok negatív kritikát hallotam a royal caninrol, hogx ahhoz képest, hogy milyen az ára, mennyire kevés a hús és sok a gabona. A britről pedig elég sok jót hallottam. Váltsak vagy ne?

2017. okt. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
RC-ről mindenképp válts.
2017. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is a Brit Care-nél kötöttünk ki, nekünk bevált.
2017. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Brit premium. De inkabb Brit Care. A Care 1150.-/kg a Premium pedig 990.-/kg nálunk. Nem nagy a kulombseg.
2017. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Royal Canin egy túlárazott vacak...nem ördögtől való dolog vele etetni persze, de ár-érték arányban messze veri egy Brit. Szóval miért vennél gagyibb, de drágább eledelt, ha vehetsz szuperpremium minőséget fele annyiért? :)

A legzavaróbb egyébként a márkánál, hogy átláthatatlan az összetevők listája, pl. mit takarhat a "hidrolizált állati fehérje" és társai...?

Nekünk nagyon bevált a Brit care, szép és energikus a kutya tőle, mi erre a tápra esküszünk.

Lenne egy tippem, ahol jelenleg akciós áron futnak a Brit premium és Care tápok, érdemes összehasonlítani az árakat más webáruházakkal is: emag, abc-zoo

Mindkettő szuper honlap, gyorsak, verhetetlenül olcsóak, gazdaságosak. Csak ajánlani tudom őket.

Care bizonyos típusainak kilónkénti ára jelenleg nincs egy ezres, Premium meg 600-700 forint körül van.

2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keverd be először, hogy ne fossa szét a házat. Válts Brit care, Josera, ha olcsóbbat akarsz és majdnem olyan jó minőségűt akkor Happy Dog, Brit, Eminent. Fele arányba add és akkor nem lesz probléma. A RC ideje leáldozott, gondolom azért adta neki a tenyésztő, mert vagy szponzor vagy tenyésztői kedvezménye van.
2017. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!