Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vigyek a menhelyere?

Milyen tápot vigyek a menhelyere?

Figyelt kérdés
A Paksi menhelyre mennék ki valamelyik nap, de nem tudom milyen tápot vigyek(ez lenne az első menhelyi látogatásom)..láttam ilyen olcsóbb tápokat 2000Ft/ 10kg(neve sincs táp). Szerintetek? Vagy inkább darling, pedigree??? Sajnos minőségi tápot nem tudok vinni( esetleg csak keveset...) Vagy a "gagyi" táppal elküldenek? Vigyek mellé tálakat, pokrócot? Segítsetek
2010. máj. 29. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi amikor a paksi menhelyre mentünk, gagyi tápot vittünk, 10-20 kg körül.

Azért lelkileg is készüljetek fel :(

2010. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mezei nevesincs kutyatápnak éppúgy örülnek. A lényeg azon van, hogy az ott tartott állatkáknak viszed. Nem várják el a minőséget, mert az ott levő kutyusok minden falatnak örülnek. Ezen ne aggódj.
2010. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Nem akarok beégni gagyi táppal, mivel nyilván a sajátomat nem azzal etetem, de sajnos nem tehetem meg hogy havonta vigyek 10kg 15ezer forintos tápot :-S Segíteni szeretnék, és nem akarom hogy csalódást okozzak...

Lelkileg mennyire kell felkészülnöm? Nem tudom mire számítsak? Én érzékeny lelkű vagyok, de segíteni szeretnék...

Van egy kutyasamponom is amit rám sóztam 3ezerért, azzal a dumával hogy puhítja a kutyám szőrét(és kiderült hogy pont ellenkezőleg, mert ez drótszőrű kutyáknak van kitalálva, nem a goldenemnek :-S ...azt is kivinném az mondjuk minőségi, és ha táp miatt "fújnának" is rám, legalább ott a sampon.

2010. máj. 29. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés másik felére pedig, nyugodtan vigyál tálakat, pokrócokat, esetleg játékokat, attól függ, h mennyi pénzed van.


A gagyi Tesco Gazdaságos táp is megteszi.

2010. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, lemaradt, pórászt, nyakörvet is vihetsz.


És nem azt fogják nézni, h milyen tápot viszel, hanem h sok legyen.

2010. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
pórázt, bocsi.
2010. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

az első vagyok.

Hát, a menhelykörülményekre. Nem rosszabb mint más menhely.

Sok kutya elég antiszoc, és a gondozók is elég barátságtalanok voltak mikor mi voltunk.

Nem néztek csúnyán a morzsi v milyen tápért. (többre mennek 15 kg olyannal, mint 3 kg csúcsszuperrel)

Ja, meg büdös is van eléggé. perzselthússzag :(


de nem akarlak eltántorítani, a kutyák érdekében inkább menj.

2010. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most egy hasonlat: a vöröskereszt sem válogat, elfogad mindent.

Az a lényeg, hogy te legalább gondolsz rájuk, ez is becsülendő!


Hogy mire számíts? Rengeteg bánatra, belenézel a sze

2010. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most egy hasonlat: a vöröskereszt sem válogat, elfogad mindent.

Az a lényeg, hogy te legalább gondolsz rájuk, ez is becsülendő!


Hogy mire számíts? Igaz, én nem a paksiban voltam, egy másik menhelyen deo ott: rengeteg bánatra, belenézel a szemükbe, látod a reményt, de neked nemet kell mondanod, pedig legszívesebben hazavinnéd az összeset. Amikor legutoljára voltam, akkor elsírtam magamat, a hideg rázott, nagyon fájt látni, hogy ennyi kutyust hagynak magukra, akik csak egy kis szeretetre és semmi másra nem vágynak. Hajh, szóval legyél nagyon erőss, én csak azért mentem, hogy vigyek nekik kaját, meg ilyen apróságokat, de végülis hazavittem egy kutyust.

2010. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most egy hasonlat: a vöröskereszt sem válogat, elfogad mindent.

Az a lényeg, hogy te legalább gondolsz rájuk, ez is becsülendő!


Hogy mire számíts? Igaz, én nem a paksiban voltam, e

2010. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!