Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy másfél éves németjuhász...

Egy másfél éves németjuhász kutyát hányszor vigyek sétálni?

Figyelt kérdés
Azt mondják a szüleim,hogy naponta kétszer,de nem panelba lakunk :S nekem kicsit sok hogy minden nap elvitetik velem a kutyát ráadásul jön a suli,és nem akarok a kutya miatt 5 kor kelni...normális ez,hogy naponta kétszer? Sose kakil vagy pisil ha kiviszem,inkább itthon végzi a dolgát...
2011. aug. 16. 22:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Minek az a kutya? Ha tehernek érzed vele a sétát? Egy séta nem arról szól, hogy menetelünk a kutyával, aztán, ha piszkolt, irány haza.

Csak nem Te kérted, hogy legyen?

2011. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
elviszem,nem azért mert teher...de már nincs életem a kutya miatt! reggel 2 óra délután 4 óra sétáltatás...mert ha kevesebbet viszem akkor lecsesznek és elküldenek újabb órákra a kutyával...minden percemet a kutyával kell töltenem,és semmit nem tudok már csinálni...én kértem a kutyust,igen,nagyon szeretem,de örülök ha alszik vagy este van,mert van 3 nyugodt percem....
2011. aug. 16. 22:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
napi 6 óra tán tényleg sok, főleg ha van kert is, a két séta egyáltalán nem sok. reggel, este. Elég lenne szerintem 2*1 óra séta, ha még foglalkoznál vele, agyilag is lefárasztanád, tanítanád napi 1 órát. Egy kutya felelősséggel, és lemondással jár, szüleid is elmondhatták volna neked, ha meg elég idős voltál, magadtól is rájöhettél volna.
2011. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
foglalkozok vele pont ez az...de ez a kutya így másfél évesen került ide hozzánk,menhelyről,szóval a "gyere ide,ül,fekszik" szavakat se ismeri van elég bajom vele...az meg a máik hogy séta közben egyszerűen képtelen vagyok megfogni,egyszerűen nem hallgat rám,és egy 80 kg kutya persze hogy elvisz egy 50 kg gyereket....
2011. aug. 16. 22:50
 5/25 anonim ***** válasza:

4 óra sétáltatás délután? Nem túlzás ez egy kicsit?

Ráadásul ha nem tudod elvinni, a kertben is nagyon jól ki tudod mozgatni, feltéve, ha elég tágas.

Ha viszont kicsi a kertetek, akkor napi egyszer így is ki kéne vinni legalább.

2011. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mitől 80 kilós ez a német juhász? Ha valóban ennyi, akkor jó, ha meg tud mozdulni, nemhogy sétálgatni 4 órán át.

Úgy érzem nagy nyűg neked ez a kutya, amit nagyon sajnálok:( Próbáld meg egy kicsit szeretni, hátha könnyebben foglalkozol majd vele.

2011. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem,pont azért hozattam el! egy normális német juhász 60-70 kg...nagy testű kutya...ez meg végképp! az meg hogy nyűgnek érzem már azt hiszem nem az én hibám meg a kutyáé...
2011. aug. 16. 22:56
 8/25 anonim ***** válasza:
Talán megtudod győzni a szüleidet, hogy az a séta kevesebb is lehet, ha otthon az udvaron akár fél órákra is elkezdesz foglalkozni a kutyával. Megtanítani neki jutalom falatokkal ezt-azt. Még neked is élvezetesebb lesz, ha látod, miket képes megtanulni egy kutya.
2011. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ma 22:56

Az én kanom nem kicsi , 68 cm, de összesen 41 kiló. A 70 centis kanom is csak 45 kiló volt. Szóval, nem akkora az a súly. Amúgy dokinál meg lehet mérni. Nem is haszontalan dolog, hiszen jó tudni, mekkora az ember kutyája.

2011. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30-40 kg egy kan németjuhász. a kövér 50. szép is lenne a 80 :))
2011. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!