Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lepushad a földre...

A kutyám lepushad a földre valahányszor rászólok kicsit erőteljesebben, ez azt jelenti hogy fél tőlem?

Figyelt kérdés
Magyar vizsláról van szó. Csak hanghordozással szoktam nevelni, mégis tart tőlem úgy érzem. Vegyek vissza a büntetés mértékéből?

2017. okt. 20. 14:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Tegnap 22:10

Persze, nyilván terrorizálom a kutyámat. Akkor nem tennék fel ilyen kérdést, nyilvánvaló lenne hogy azért kushad mert terrorizálom.

2017. okt. 21. 10:21
 22/24 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ha rászólsz akkor ne hagyd el az erőteljesebb hanghordozást mert akkor átveszi az "uralmat" és ő lesz a falkavezér. Szerintem ha rosszat csinál inkább ő ijedjen meg mint te tőle ha rászólsz.
2017. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ő már nem fogja átvenni az uralmat, mert mindig következetes és határozott vagyok vele, világosan tudtára adom, hogy mit várok tőle. Pár napja már csak egy lazább "fuj" a bünti, a kutyus ebből is ért, sokkal felszabadultabb lett, így elhagyom a nagyobb buntetéseket.
2017. okt. 23. 23:10
 24/24 A kérdező kommentje:
A nagy szigor is csak azért volt eddig, mert régebben egyértelműen ő volt a főnök. Behívhatatlan volt, nyüszített ha magára hagytam, hágó mozdulatokat végzett rajtam stb. Ezért változtattam a nevelésén, és pár hónap alatt betartva az együttélési szabályokat átvettem a vezetést:)
2017. okt. 23. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!