Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen felszerelés szükséges...

Milyen felszerelés szükséges vagy ajánlott egy kapusnak?

Figyelt kérdés
Kapusnak készülök és magatehetetlen vagyok mert nem tudom hogy milyen felszerelés kell egy kapusnak. Ha kérhetem minden kis dolgot is írjatok le hogy milyen felszerelés kell a kapusnak. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. jún. 16. 17:51
 1/1 anonim válasza:
attól függ milyen pályán játszol pl teremben ajánlott a párnázott kapus nadrág(ha rövid akkor térd védő kell) s kapusfelső vagy hanem rövid ujjú felső könyök védővel de futsal(4es) labdához nem kell kesztyű.Ha gyepen vagy műgyepen játszol nem annyira fontos a térd és a könyök védő de ajánlot használni őket és az ötös labdához már kell kapuskesztyű is... És természetesen ajánlott sípcsontvédőt viselni :)Remélem segítettem ha akad kérdésed nyugodtan fordulj hozzám privátban :)))
2015. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!