Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám egy elmebeteg! Mit tegyek?

Kutyám egy elmebeteg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na jó nem elmebeteg! :D Csak az a probléma, hogy van egy foxink és mindent szétrág. Legyen az papír, fa, vas vagy műanyag. Elfogok költözni itthonról és viszem őt is, de nem akarom h ott is szétrágjon mindent. Kérdés: hogyan szoktassam le róla? Új helyen is ezt fogja csinálni?
2010. máj. 29. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te vagy elmebeteg hogy nem nevelted meg és nem foglalkoztál vele eleget.
2010. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
* vast nem rágja szét, de próbálkozik vele. :)
2010. máj. 29. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Kölyök még? Mert akkor majd leszokik róla ha szerencséd van. Ha már felnőtt kutya akkor sajna nem tudsz mit tenni vele, szét fog rágni mindent.
2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó válasz volt!:D Majdnem minden délután kint dobáltam neki a labdákat...
2010. máj. 29. 20:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak többet kellene vele foglalkoznod! Vagy vegyél neki mű csontot az én kutyám is imádja azt rágcsálni, de a plüss mackóját is.
2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
A foxik ilyenek:P Nekem is van egy foxim, habár jagd terrier-foxi keveréke, de mindent megrág. Rossz szokása az volt, hogy amikor a macskák párzottak ideges lett és a fenyőfát rázta. Azóta leszokott róla, de teljesen magától. Vegyél neki esetleg műanyag csontot vagy valami kutyáknak való rágható játékot.
2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Márciusban töltötte az 1 évet.
2010. máj. 29. 20:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Vettünk neki préselt csontot, a felismerhetetlenségig rágta. Gumijátékokat, azokat is addig rákja míg lehet. plüsmacik neki 2 perc:D
2010. máj. 29. 20:58
 9/17 Akiteki ***** válasza:
97%

nem elmebeteg, hanem foxi.

Ők ilyenek. Ha nem rág, akkor megállás nélkül nyüzsög.

Gondolom ezt tudtad, mielőtt megvetted.

2010. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sokat vidd ki,célozz meg vele egy kutyasulit,mozgasd le idegen helyen is,minél több inger érje.

Kutyasulik területi bontásban:

[link]

2010. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!