Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy dalmata kölyök kutyának?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg , mi lett a neve:)
2017. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pötyi, Pöttyös, Dominó, Dalma
2017. okt. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fajtától és színtől független nevet adnék neki, egyszerűen olyat ami tetszik, rövid, jól kiabálható behíváskor és nincs belőle még 3-4 ugyanolyan nevű a parkban. Ezek a pöttyösségre meg a 101 kiskutyára utaló nevek mind borzasztó elcsépeltek és fantáziátlanok, már bocs.
2017. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is hanyagolnám a Pongó, Perdita, stb. neveket, amiről mindenkinek a 101 kiskutya jut eszébe, de a pöttyösségre, fekete-fehérségre utaló nevek között szerintem van 1-2 jó.

Nekem ezek a nevek tetszenek (nem írtad, hogy kan vagy szuka kiskutya, szóval írok mindkettőt), amik illenének is egy dalmatára:

Dot, Dottie, Félix, Luna, Charlie, Zorro (ha fekete monoklija van, akkor ez pl. tök jó név lehet neki :D), Angel, Coco, Bonnie, Winston, Jack.

2017. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Oreo
2017. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kan kutyank lesz, szombaton hozzuk el, utana megirom, hogy milyen nevet adtunk neki, felteve, ha addig sikerul kitalalni :-)

En sem akarok nagyon elcsepeltet, de azert valamilyen formaban jo lenne, ha utalna a kutya fajtajara.

Koszonom az eddigi neveket!!!!

2017. okt. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!