Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyát...

Szerintetek milyen kutyát kellene vennem? Dobermann /Németjuhászon vagy esetleg huskyn gondolkodtam. Lehetne bent a házban, de házörzésre nagyon alkalmasnak kéne lennie.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sokat vagyok otthon egyedül szüleim melója miatt, így nem csak én, a családom is olyan fajtát keres amelyik nagyon jó őrző-védő és erős kutya. Természetesen sokat foglalkoznék vele és tanítanám, ha kell kutya suli is belefér. Nem első kutyám lenne. Légyszíves komoly válaszokat, tanácsokat írjatok, felőlem lehet negatív válaszotok is de kulturáltan várom! :) Köszi mindenki.

2017. okt. 25. 10:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha valaki be akar menni, az lesz elsö, hogy megöli a kutyádat, csak szolok.

Mérget tesz neki, vagy agyonveri egy vascsövel, szoval inkább társad legyen az a kutyus :)


Amugy nj vagy dobi, mindegy, annyi hogy a dobermannt nem lehet kinn tartani (vagy csak fűtött helyiségben), mert nem alkalmas rá a szöre.

2017. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, természetesen nem azt mondtam hogy a kutyám legyen a világon a legerosebb és senki ne birjon vele, csak egy jó házörző nem rossz aki jelez meg stb.. Attól függetlenül ugyanolyan csaladtagkent fog bekerulni hozzánk és nem az a cél hogy minél keményebb legyen. Egyébként dobi mellett döntöttünk köszi mindenkinek c: ^^
2017. okt. 26. 16:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Nállunk dobi,roti, német juhász trió van... Hát ide se törtek még be :D
2017. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!