Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tart, tartott tosa inu...

Valaki tart, tartott tosa inu fajtájú kutyát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének a jelleméről, energia szintjéről.


Ha valaki ilyen kutyust tart az légyszí részletesen írjon róla! Minden érdekel, köszönöm!


2017. okt. 25. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Veszedelmes és hüjén nész ki
2017. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yithal válasza:
100%
Szia nekem van egy 7 hónapos tosa szukám. Ismerősöm a tenyésztő ugyhogy láttam sok dolgot. A tosa olyan kutya ami nagyon nyugodt, csendes és engedelmes de ettől idegenekkel gyanakvó ha jól van nevelve. Nagyon kell velük vigyázni mert ha nincs megregulázva akkor utána nagyon agresszív lesz és lehetetlen megfékezni.Egyáltalán nem hülye, nagyon inteligens kutya és a gazdájának feltétel nélkül szót fogad, persze elöbb túl kell jutni a kölyökkori makacskodáson :) Ha tosát választassz akkor azt tudom mondani hogy az udvarról minent tüntess el mert mindent szét fog szedni. Ha tenyésztőtöl veszel akkor mindenképp nézd meg a szülőket hogy mekkorák és milyen a természetük mert sokat lehet belőle a kiskutyákra következtetni. Ha van konkrét kérdésed akkor írj nyugodtan.
2017. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem van 2 tosa inum (az egyik 5, a másik 3), jól kijönnek egymással. Néha nehéz őket kordában tartani de egyébként elég nyugalmas állatok. Viszont csak akkor ajálnom ha több a hely az udvarban! :D (tudom későn írok :S )
2021. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!