Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt ki tudja levágni?

Ezt ki tudja levágni?

Figyelt kérdés

Átjött a szomszéd kutyus, egy kis öreg pumi.

Ezzel nincs is baj, szeretjük, a kutyáink sem utálják nagyon, a cicákat nem bántja.

Ma pacsit adott és elborzadva vettem észre, hogy az első lábain közel 4 cm-esek a körmei, már spirálba csavarodva. Én elvinném levágatni, de hova?

Kozmetikushoz biztos nem, de nem is hiszem, hogy vállalná.

Marad az állatorvos, de tudom, hogy a kutyáknak ér van a körmében, tehát ehhez altatás és műtét kellene. Vagy nem?

Nagyon öregecske, beteges is, mert asztmásan sípolva veszi a levegőt, nem tudom, hogy egyáltalán lehet e altatni.

Nagyon magányos kis figura, a fiatal gazdái megörökölték az elhunyt mama után, kora reggeltől, este 8-9 előtt nincsenek itthon. Ellátják, talán szeretik is, de nem nagyon tudnak vele foglalkozni, ezért tenném ezt meg én, de nem tudom mit csináljak?


2017. okt. 26. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk nem volt együttműködő, pedig nem vágtunk bele a karmába, hogy vérezzen, rendes kutyának való eszközt vettünk, de ahogy ráigazgattuk, vágás előtt mindig kihúzta a lábát és elment. Ezért bódító pasztát adtunk neki, magánál volt, tudott járni, csak kicsit belassult. Biztosan kellemetlen volt neki, de máshogyan nem tudtuk megoldani. Viszont gyorsan elment a hatása.
2017. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!