Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenéysztők! Ti etetnétek...

Tenéysztők! Ti etetnétek Flatazor táppal? Miért jó?

Figyelt kérdés

Miért olyan jóminőségű a flatazor, hatartalmaz csirkehúst?

Remélem vannak itt olyanok akik etetnek vele. :)


2017. okt. 26. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Mi bajod a csirkehússal? A kutyák számára az egyik legkönnyebben emészthető hús.

Évtizedek óta van kutyám és még egyik sem lett csirkehúsra allergiás.

Az őskorban az Elitet etettem. Válogatós kutyáknak pedig a kacsazsíros kölyöktápot ajánlottam, és nagy százalékban be is jött nekik.

2017. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyik kutyám elvileg csirkehús allergiás, de hogy az tényleg attól volt e, vagy a eukanubától, azt nemtudom.

Bár hallottam már olyat is, hogy a kutya csirkehús allergiás, de amikor a gazdi elkezdett vele nyersezni, a csirkehústól semmi baja nem lett. Ilyenkor mi van? Lehet, hogy csak valami másra volt érzékeny az eb?

2017. okt. 27. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a "tápos csirke" tömegnövelő szereire volt érzékeny, de az is előfordulhat, hogy (allergia teszt nélkül) másra volt allergiás pl kukorica, árpa stb


A csirkehússal semmi gond, ha nem allergiás rá a kutya.


A Flatazorral viszont nem etetnék (bár nem vagyok tenyésztő, de azt látom, hogy szója is van benne) Inkább akkor Josera. Van kimondottan csirkehúsmentes tápjuk is (pl Lamb & rice, Salmon & potato) illetve kukoricamentes (Optiness) és gabonamentes is (Salmon & potato, Duck & potato, YoungStar) ha azzal lenne probléma ;)

2017. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!