Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor, ősszel a kutyát...

Ilyenkor, ősszel a kutyát szabad a kocsiban hagyni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor amikor kint 10 Celsius-fok körüli a hőmérséklet. Rövid időre a kocsiban szabad hagyni a kutyát? Nyáron tudom, hogy a meleg miatt nem lehet. Ilyenkor mi a helyzet?
2017. okt. 28. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Most sem szabad. Nyáron sem kizárólag a meleg a gond, hanem az, hogy a kutya idegileg rosszul viseli el amikor a a gazda egyedül hagyja, magában és a kocsiban is kárt tehet.
2017. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Attol fugg, hogy viseli az ilyen helyzeteket. En kint szoktam hagyni a kutyamat, nyugiban megvar :)
2017. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Egyet ertek az elottem szoloval. Szerintem sem szabadna semmikor a kocsiban hagyni.
2017. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs meleg akkor simán otthagyom,míg bemegyek valahová ,tetőablak kitámasztva . Védi is a kocsit a lopástól és nagyon jól elvan magában. Nem kell túlzásokba esni az állatvédőknek.
2017. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatás kérdése. Az enyém szereti az autót, simán kint hagyom ha úgy adódik, nem szokott panaszkodni. Általában még jobban is viseli, mint mikor a lakásban hagyom egyedül, pedig az százszor többször fordul elő.
2017. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekedet nyugodt szívvel a kocsiban hagyod, mert hideg van, esik, fúj vagy bármi, az autóban meg védve vannak és melegen vannak, de ha kutyáról van szó, akkor mindjárt jön a sok állatvédő, hogy ez állatkínzás. Persze most nem arról beszélünk, hogy órákon át be lenne zárva...
2017. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Imád kocsikázni, teljesen nyugodtan el van benne egyébként.
2017. okt. 28. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy azok ellenzik a kocsiban hagyást, akik még arra sem tudták ránevelni a kutyájukat, hogy pihenjen, nyugodtan várakozzon az autóban.
2017. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is simán benne hagyom, nem csinál semmit, csak alszik.
2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!