Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kocsiban hogy lehet párásabbá...

Kocsiban hogy lehet párásabbá tenni a levegőt ilyenkor télen?

Figyelt kérdés

Kocsit vezetek egész nap. Ebből élek.

Meg benne élek.

Mivel kamionozom.

De mikor télen egész nap megy a fűtés akkor úgy kiszárad a bőröm mint a tapló. Kb mint egy múmia úgy nézek ki. Rámsül a bőür...

Nyáron nincs ilyen gond mert akkor leengedem az ablakot és az van kint ami bent.

Tudnátok valami okos megoldást erre a problémára?



2013. jan. 1. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én télen-nyáron legalább résnyire leengedett oldalablakkal közlekedek. Azt is megfigyeltem, hogy ha belső levegő keringetésre kapcsolok, akkor bepárásodnak a szélvédők.

Legrosszabb esetben használj párásítót.

2013. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pára sem jó, mivel meg ha párás lesz az ablak, nem látsz ki és nekimész valaminek. Inkább krémeket használj. De érdekes amúgy. Nekem sohasem volt ilyen bajom, de minden ember más, én például spray dezodortól izzadok, stifttől már nem. Ne fűts annyira, kenegesd a bőröd, vagy húzd le az ablakot nagyon picit. Esetleg az öltözködéseden változtass, lehet nagyon be vagy öltözve, vezess valami laza, vékony felsőben, vagy rövidujju pólóban!
2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem szárad ki olyan szinten, hogy alig tudom nyitva tartani. Szerencsére nem én vezetek... De még nem találtam rá megoldást.
2013. jan. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!