Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusommal?

Mi lehet a kutyusommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Borzasztóan féltem a kutyusomat,mert egy kb. két napja elkezdett öklendezni,köhögni,hányni.Először azt gondoltuk,hogy fent akadt a torkán a szőr,vagy valami ilyesmi.Először nem is hányt,csak öklendezett,majd egyszer egy furcsa,nyálkás valami jött fel neki.Ez egyszer történt el is múlt egy napra a köhögés,öklendezés.Azután ma idáig fajult a helyzet,hogy ma este hányt is.A közérzete nem rossz,eszik is,a kedve is jó,viszont most többet feküdt,igaz,amikor hazajöttem borzasztóan izgatott lett,örült,nekem,de akkor hányt.Fehér színe volt,darabok voltak benne.Holnap visszük orvoshoz,én előbb el akartam vinni,de a szüleim szerint valami megakadt a torkán,szomszédunk nincs,aki el tudná vinni,én meg túl fiatal vagyok,hogy elvigyem.Szerintetek mi lehet a baja?:c

2017. okt. 30. 21:47
 1/7 anonim válasza:

Szia! Az én kutyusom is csinált ilyet még 5 hónaposan (most 8 hónapos). A te kutyád mennyi idős? Ilyen korban ( 1 éved kor előtt) rágdosnak össze vissza mindent, és sokszor lenyelnek dolgokat (ez tudom, picit ilyesztően hangzik). Tehát ha a kutyád kb.3-12 hónap között van, az is lehet, hogy ez a gond. Ha bármi mas kérdésed van, írh nyugodtan privátban!

Sok sikert!

2017. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami megakadhatott a torkában - akár egy csontdarab -, vagy torokgyulladása lehet, és még ezer másféle betegsége. Ezért van az állatorvos, ő megvizsgálja a kutyát, és kezeli a bajt. Holnap megtudod a diagnózist ha látja orvos.
2017. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Még jó, hogy ijesztőnek hangzik, hiszen elakadhat bármi a nyelőcsőben, gyomorban, belekben. Ezért kell állatorvos, hogy kiderítse mi a baj!
2017. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kutyus nemrég lett 2 éves..Néha szokott fákat rágcsálni,almát,füvet.Igen,holnap természetesen amint kinyit az állatorvos már el is megyünk mert én is arra gyanakodtam,hogy valami megakadhatott a torkán.Azért remélem tényleg csak ez a baj.Köszönöm azért a válaszokat,ment a zöld pacsi.;)
2017. okt. 30. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bélférges lehet.
2017. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na elvittük délelőtt orvoshoz,kiderült,hogy megfázott,ezért kapott gyógyszert meg egy szurit,mostmár jobban is van.
2017. okt. 31. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást neki!
2017. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!