Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kutyusommal?

Mi történhetett a kutyusommal?

Figyelt kérdés
Elpusztult a fèl èves tacsó kutyusom. Delutan me g jokedvuen szaladgalt, enni egy kis levest kapott kenyerrel, tiszta vizet....este pedig nyüszögèst hallottunk hallottunk, kiszaladtunk es a földön feküdt, a nyelve lógott, sípoló hangot adott ki es nem pislogott. Par perc mulva vett egy nagy levegőt ès többet már nem :(

2017. jan. 9. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oltásai megvoltak? Biztosat csak orvos tudna mondani boncolás után.
2017. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megfagyott? Oltások megvoltak?
2017. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, kint tartottátok a kutyát, aki nem elég hogy kis testű, rövid szőrű, de még kölyök is volt. Innentől kezdve nem meglepő, hogy elpusztult, -20 fokok repkedtek a napokban, a kutyának ilyenkor bent a helye!
2017. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oltasok megvoltak, es igaz h kint volt de egy helysegben volt, ilyen kinti konyha szerüsèg es volt kibèlelt agyikoja is. Nem fagyhatott meg. Hozzateszem reggel talaltunk voros szeklet nyomokat. Lehetseges hogy macskaktol kapott el valamit???
2017. jan. 9. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés is lehet, bedobhattak valami mérgezett kaját az udvarba.
2017. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez viszont lehetsèges, mivel van egy szomszèdunk aki nagyon utalatos ....el tudnam kepzelni rola :(
2017. jan. 9. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: mérgezés.
2017. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En a fulladasra gondoltam az alapjan amit irtal. Nem nyelt.felre valamit?
2017. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem,:( :( :(
2017. jan. 9. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérjetek az állatorvostól boncolást. Abból kiderülne, mi történt vele! Részvétem!
2017. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!