Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem szeretem a...

Mit tegyek ha nem szeretem a kutyákat?

Figyelt kérdés

Magam sem értem mi van velem. Mindig volt a háznàl kutya mióta az eszemet tudom és szerettem is őket. Azóta külön lakom gyermekeim vannak és van egy kutyánk. Mindenképp azt szerettem volna ha van kutya is az életünkben.

Benti kistestű kutya nem akartam kintit. Szomszéd se megbízható illetve így a gyerekek is akkor játszhatnak vele mikor akarnak hisz nincs az h bolhás vízes saras a szőre.

Viszont idegesít h bent van. Eladni nem szeretném a gyerekek miatt.


2017. nov. 1. 23:50
 1/6 barniakiraj válasza:
100%
Lehet pici pihenésre lenne szükséged :D Aztán lehet hogy jobban szeretnéd őt :D(szerintem)
2017. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kutyát nem azért tartunk, hogy legyen valami ami lefoglalja a gyerekeket egy időre. Bár gondolom ezt rendesen átgondoltátok, hiszen egy kutya 10-15 évig él jobbesetben.
2017. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
En sem szeretem oket, es idegesit is, nekem nincs, szuleimnek viszont igen, de nagyon elenk. Allandoan ramugrik es megharap, osszekoszol mindent, nem lehet kimenni az udvarra, mert szazzal nekifutottultkornis a terdemnek csak ket napig alig birtam jarni. igen nincs nevelve.. ez van sajnos. Amikor mar az idegeimre ment es gondoltam, hogy leszidom, akkor rajottem, hogy o meg egy kiskutya (nincs egyeves hiaba mar nagynak nez ki), nincs csaladja, egyedul van teljesen, rank (szuleim) van utalva. Mostmar akarhogy is van, mi lettunk a csaladja, es akarhogyan is viselkedik, el kell fogadnunk...elfogadtam, hogy kutya, es a kutyak igy viselkednek. (Mondjuk egy jolnevelt nemetjuhasz nem... de ha nem neveles, ez a tetmeszetuk). En macskas vagyok, es naponta orakon keresztul tudok veluk foglalkozni, de a kutyakat en sem birom. Mostmar nem tudsz mit csinalni, ha mar ott van. Nem dobhatod ki. El kell fogadni, nevelni kell...
2017. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 EvaSz86 ***** válasza:
Ha idegesít, hogy bent van, akkor minek kellett egyáltalán? Nem kötekedni akarok, de ha idegesít, akkor nem szereted. És ha nem szereted, azt a kutya érzi. Ő is egy kis lélek. Nekem a második kutyusom volt olyan helyen először, ahol gyerekeknek vették karácsonyra, aztán mikor 7 hónapos lett, akkor már ugye nem pici, már nem kellett a gyerekeknek sem. Én ezt nem tudom megérteni, és ne haragudj ezért. Én kicsi koromban kaptam az első kiskutyám papámtól, miután elpusztult nagyon sokáig nem volt kutyusom, aztán évekig vártam rá, hogy olyan legyen a helyzetem, hogy lehessen megint. Nem tudom, hogy van ez, hogy majd idővel képes leszel-e megszokni, megszeretni. De ha a kutyus csak játékszer a gyerekeknek, akkor lehet, hogy mégis jobb lenne neki egy másik gazdi. Azt írtad, hogy mindenképp szerettél volna kutyát, most meg idegesít, hogy bent van...szerintem egy kinti kutyával sincsen kevesebb gond. Ha nagyon nem bírod, akkor keress neki egy új gazdát, a gyerekek meg fogják érteni.
2017. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is azt kéne megfogalmaznod, hogy miért idegesít? Neveletlen, láb alatt van, bepiszkít, a gyerekek rajta kívül nem foglalkoznak semmivel, neked nem fér bele az idődbe? Olyan nincs, hogy csak úgy.
2017. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AlexandraL22 válasza:
Ez egy jo kerdes. Oszinten szolva en sem tudom szeretni a kutyankat. Ellatom ot stb de nem tudok kotodni hozza. Az elso nap elhoztuk es en egesz estet vegig sirtam hogy vigyuk vissza en ezt nem akarom. Es ott valami berogzodott. Terhes lettem es nem birtam elviselni a szagat, a kutyaszart meg a pisat mindenhol a lakasban, ideges voltam. Sokat idegesitett mindent tonkre tett a lakasban es lassan megszuletik a kisbabank is. De nem tudom mi lenne a jo megoldas, adjam orokbe? Mas jobban tudna szeretni. En nem viselem el azt se hogy minden egy szor es a gyerekem kozelebe se fogom engedni
nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!