Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha én nem szeretem a...

Normális ha én nem szeretem a kutyákat? Nem bántanék soha egy állatot sem, de az ugatásuk idegest és a stílusuk sem jön be és a szaguk nagyon nem, de szeretem a cicákat és van 2 macskám és akváriumom 20f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 02:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Aranyos vagy :D. Nincs ezzel semmi baj, én sem kedvelem őket.

Azt hiszem sokan nem kedvelik őket épp úgy ahogy valaki meg a macskákat nem kedveli. Nincs ezzel semmi baj, amíg ez kultúrált keretek között van, de persze nálad szó nincs az ellenkezőjéről. Szóval nyugi, normális.

2017. ápr. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Én macskabzi vagyok, van is 2, imadom őket. Kutyás cseppet sem vagyok én sem,pláne, mikor még régen szemem láttára szedett széjjel egy cicát egy reszkető idegbeteg kis vakarék :( szoval teljesen megertelek, 24/l
2017. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

A kutya SZAGÁT nem szereted? Akkor az a szaggal kapcsolatos.


A kutya hangos ugatását nem szereted? Akkor az a HANGra vonatkozik.


Szerintem ezek nem egyenlők a kutyával.


Írta valaki, hogy látott egy kutyát, amint széttépett egy macskát.


Naponta látom, ahogy a macskák széttépik a kismadarakat.


Mindettől függetlenül szeretem az állatokat, a kutyákat, macskákat, emlősöket, madarakat, stb.


Ugye, mekkora elfogultság, amikor valaki tagadja a macska ragadozó mivoltát, miközben ugyan emiatt megveti a kutyákat?


De lehet, hogy ez a kérdés olyan emberekhez szól, akik kutyautálók?


Nem értettem sosem, hogy ebben a témában miért viselkednek ellenségesen egymással emberek.


Inkább önmagatok nézőpontjait volna szükséges alaposabban megvizsgálni.


Kérdező, szerinted te mennyire lennél büdös, ha évekig nem fürödnél? Szerintem sokkal büdösebb lennél, mint bármelyik természetes környezetében élő állat.


Amúgy nekem volt (több) kutyám is, (több) macskám is, mindet szeretem.


A szaglásom nagyon jó és mégsem titulálom a kutyát egy kifejezetten büdös állatnak, de ha támadni szeretnél valamit, úgyis meg fogod találni azt, hogy mit támadj.


Gondolj bele abba, hogy a macska vizelete mennyire büdös. Legalább legyetek logikusak.

2017. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

A kutyának nincs szaga, ne idegesíts 😂 Arra valók a samponok, fürdetni kell őket. Az utcai állatoknál meg a kutya és a macska is ugyanannyira büdös.

Engem pl a gyerek sírás jobban idegesít, mint a kutyaugatás, vagy a macskanyávogás.

2017. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
Én sem a kutyákat sem a macskákat nem szeretem, és én sem bántanám őket! Nekünk van kutyánk de szigorúan kint van a házba be nem jöhet!!
2017. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

utolsónak:

de igen, van a kutyának szaga a macskához képest, nem is kicsit.

Nekem volt olyan cicám, aki ki-be járkált a lakásba, és abszolút nem volt büdös. A rövid és középhosszú szőrű cicák, függetlenül attól, hogy kinti vagy benti, szinte semmilyen "ápolást" nem igényelnek ahhoz, hogy ne legyenek büdösek, és "jól nézzenek ki", megoldják maguknak, ha amúgy megvan mindenük (főként a kajára gondolok) A hosszabb szőrű macska, ha bent van ha kint, az igényel egy minimális szőrápolást. Én a bent tartott maine-coon cicámat kb 3-4 naponta megfésülöm (kb 5 perc, nem is nagyon tűri tovább), és ennyi elég neki.

A macskáknak van egy nagy adag szerethető tulajdonságuk, amit csak a macskások fognak megérteni, és teljesen fölösleges ezt egy kutyásnak magyarázni. És ez visszafelé is igaz. Kicsit olyan, mint, ha egy komolyzene kedvelőt akarnál meggyőzni, hogy milyen jó lesz az esti hard techno buli a diszkóban :) (és ugyanez visszafelé persze)

2017. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%

Előttem is próbált szétszedni egy cicát 3 kutya, de egy melós elzavarta őket, utána meg megtörve nézte a cicát a fűben. Persze segítettek neki orvoshoz vinni.


Nekem kutyám, macskák is voltak, egy napon nem nagyon lehet a kettőt említeni, teljesen más világ a kettő.

Az biztos, rengeteg szeretetet tudnak adni, én azért maradtam a kutyánál, mert biztosan nem lóg meg(kertes házban vagyunk) nagyon szófogadó, nincs szaga!! és valahogy teljesen más stílusuk van, mint a cicáknak.

2017. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Kutyánál stílus? Hány éves vagy igazából kisfiam? :D


Nem, nem normális dolog, hogy nincs egy normális kérdésed sem.

2017. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeret mindenki minden fajta állatot. TE a kutyákat nem szereted, más meg mást. Nincs ezzel semmi baj.

Jó tanács:

Ne létesíts olyan személlyel párkapcsolatot, aki viszont szereti, olyannal meg főleg ne, akinek van!

Ha nem bántalmazod őket , akkor nincsen semmi baj, büntetőjogi felelősség nem terhel. Azt ugye tudod, hogy ha mégis megtennéd, az pár éve már bűncselekmény, és nem csak szabálysértés, ugye, tudod, azt is , hogy 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető? Csak mert jó ezekkel a dolgokkal tisztában lenni.

2017. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
En sem nagyon szeretem oket,valahogy nem vonzanak a kutyak ugy altalanossagban. De peldaul az egyik ismerosome nagyon aranyos,baratsagos,ot megszerettem.
2017. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!