Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát be lehetne idomítani...

Kutyát be lehetne idomítani szerintetek, hogy kb csukló vastag száraz fát összeszedjen az erdőből? Ha tavasztől őszig csinálja összeszedi a tüzelőt.

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora ötlet :D

Jobb mint drónnal csempészni :D

2017. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos. Az én pitem arra van tanítva, hoyg "szia bot!", és már hozza is. Persze kerten belül.


De belegondolva ha következetesen kiskora óta úgy tanítom, hogy mindig az erdőben talált bottal játszunk, és mindig kb ugyanakkorával, akkor szerintem simán.

Mert az enyém is megtanulta, hogy a vékonyabbal nem lehet normálisan játszani, az mindig eltörik, a vastagabbal lehet rendesen "cibálni". Tehát egy bizonyos méretre is tudod szoktatni.



Amúgy én kandallóval fűtök egy nem túl nagy házat, csukló vastag fa nem elég, hogy befűtsön egész télen, nem tartja a meleget, és nincs akkora parazsa.

De ha csak az egész téli gyújtóst összeszedi, az is jó már.

2017. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ha esetleg betanítod erre a kutyát, arra figyelj, hogy a vadász lelőheti! Nem viccből írom, nézz utána.
2017. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem úgy gondolod, hogy kiengeded egyedül az erdőbe és majd ő szed neked fát? Mert akkor nem sokáig lesz kutyád. Amúgy be lehet tanítani, az enyém összeszedi séta közben a fenyőtobozokat, mert azzal szoktunk játszani.
2017. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak egy jó apportos kutya kell, amelyiknél rendben van a nevelés is. Természetesen neked is vele kell menned, hisz felügyelet nélkül nem lehet kint egyedül.
2017. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Be lehet, de én nem tenném, legfőképp két okból:


1. vadász lelőheti

2. megsértheti magát (szálka fúródik a torkába, vagy az ínyébe)

2017. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A vadász elvileg nem lőheti le, ha rikító narancssárga vadász-nyakörv van rajta. Nem meri lelőni.
2017. nov. 3. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ebbe ne legyél olyan biztos. :(

Még emberekre is rálőnek sokszor, pedig azt se szabadna.

2017. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor betanítom, hogy megállítsa a golyót mint neo a matrixban.
2017. nov. 3. 19:10
 10/10 A kérdező kommentje:
a vadászt kéne beidomítani.
2017. nov. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!