Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beválhat? Érdemes kipróbálni?...

Beválhat? Érdemes kipróbálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 4 év körüli mentett tacsi keverék szuka kutyusom és szeretném rávenni hogy játszon. 2 éve van nálunk de idáig még egyszer sem labdázott. A plüssök sem érdeklik se a rongy. Semmit nem vesz a szájába. Kindertojásból kiszedtük azt a kis tojást és abba tettünk kaját. Azért elfut és kiszedi belőle a jutifalatot de nem hozza vissza. Ajánlotta valaki hogy érdemes elmenni tükörmódszeres suliba mert ott talán tudnak segíteni. Szerintetek van értelme? Van remény? Szeretném ha ő is nagy örömmel futna egy labda után vagy játszana egy bottal. Jó lenne őt így látni. Esetleg valami módszert tudtok ajánlani amivel rálehetne venni a játékra?
2017. nov. 4. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Kindertojásból kiszedett tojásba????? Simán megfulladhat tőle! Szerencsétlen kutya :(


Egyébként minek erőlteted? Miért nem csinálhatja a kutya, amit szeretne?

2017. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Setalni, szaladgalni nem szeret? :)
2017. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A Kinder tojás nagyon veszélyes ötlet volt. Amúgy tényleg hagyd, ő nem labdás, ennyi.
2017. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dummy-t használj, azt töltsd meg étellel. Bármilyen kutyaiskola jó lehet, ahol értenek is a kutyákhoz.
2017. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindig ott vagyok vele ha kiszedi a kaját a kindertojásból tehát semmi baja nem lehet. Amúgy is 3 kilós a kutya. Alíg fér a szájába tehát attól nem tartok hogy lenyeli😉 és nem eröltetni akarom mert már elfogadtam így csak tudod jó lenne őt is olyan boldognak látni mint a többi játszó kutyust. Csak neki akarok jót. Így is napi 2-3 órát sétálunk hétvégente pedig kirándulni vagy biciklizni megyünk. Nincs rossz sorsa ennek az ebnek megnyugtatok mindenkit😊 Kedves első neharagudj hogy egy szót rosszúl írtam de telórol vagyok.

Minek is jöttem ide gyik-ra. Úgy is televan ilyen degenerált idiótákkal ez az oldal (tisztelet a kivételnek. Akik segítenek azokank nagyon köszönöm)

2017. nov. 4. 19:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Vettünk neki KONG-ot de olyan furcsa szaga van hogy hiába töltöm meg bármivel is ő nagy ívben elkerüli.
2017. nov. 4. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ilyen, semmilyen játékot nem ismer, egyszerűen nem érdekli. Tapasztalatból mondom, evvel nem tudsz mit kezdeni, ő ilyen és kész. Játssz vele mást, kergetőzzetek, stb.
2017. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád így boldog, labda nélkül. Ha kéne neki labda a boldogsághoz, már labdázna. Belőle hiányzik ez az ösztön.
2017. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám sem volt soha játékos. Fél éves volt kb., mikor befogadtuk, akkor futott a labda után párszor, aztán megunta, azóta (7 éve) soha semmivel nem játszott. Vannak ilyen kutyák. :)
2017. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kajával motiválható a kutya, akkor megtaníthatod, hogy jutalomfalatért hozza vissza a labdát, de ha magától nem apportos, akkor soha nem fog jutalom nélkül labdázni, egyszerűen nincs igénye erre. A tükörmódszeres suli játéktól függetlenül tök jó, szóval ha csak egy közös programot szeretnél a kutyáddal, akkor ki lehet próbálni.
2017. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!