Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaházat vegyek vagy készítsek?

Kutyaházat vegyek vagy készítsek?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva kiskutyát kapok de nem tudom h ez a ház dolog hogy legyen. Vásarlással vsgy készítéssel jobb? Azt akaraom hogy nyáron eltudjon bújni a meleg előtt de télen ne is fázzon. Vegyunk? Ha igen minimum mennyit szánjunk rá?

Készítsünk? Ha igen mennyit szánjumk az anyagokra?



2017. nov. 6. 16:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
Megnéztem a blogot amit kūldtél. Hát az nagyon super ha ezt eltudnád készíteni,bár szerintem egy kicsit macerás.Égy ekkora kutyának jó nagy ház kell és még az sem biztos hogy bele fog menni. Szoktasd rá kiskorában,tegyél bele jutifalatot amikor bemegy és magától rájõn hogy ott jó neki. A tetejét tuti hogy használni fogja. Hosszában akkora kell hogy fekve elférjen benne a kutya,szelességében akkora hogy megtudjon benne fordulni. Amilyen magas lesz a kutya még 10 cm-tadj hozzá. Nem kell tõbb a hõleadás miatt amit a kutya magából ad ki.
2017. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Megpróbáljuk akkor elkészíteni :)
2017. nov. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!