Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet egy kutyának...

Mi baja lehet egy kutyának velem, hogy csak engem harap meg?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyája, egy pici öleb.

Állandóan megugat, de csak engem. Tavaly egyszer kint volt az úton, gondoltam elhúzok mellette lassan, erre elkapta a bokámat, megharapott.

Fél kilométerekről is ugat rám.

Másnak meg az ölébe mászik.

De ez így nem állapot, ha elszökik, nekem annyi.


2017. nov. 8. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéddal jó a viszonyod, menj át és mondd el neki ezt, kérdd meg, hadd barátkozuz a kutyával kicsit össze. Vigyél neki finomságot, simogasd, de ezt addig csináld, míg már megismer és nem ugat rád.Persze ha a szomszéd benne van.Amúgy megérzi rajtad, hogy félsz tőle, emiatt is csinálja.
2017. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Be se engedne a kutya.

Nem félek a kutyáktól, biztos nem azt érzi meg. Megyek haza és 3 haverom is van, aki felugrik pacsit adni, egyikkel fürödni is járunk.

Nem is akarok "barátkozni", örüljön, hogy nem jelentettem fel.

2017. nov. 8. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja a kutyának, azt leszámítva, hogy a gazdája egy idióta. A nevelés, kontroll hiányzik csak. Egész nyugodtan feljelenthetnéd a szomszédot, hogy kapjon már kicsit észhez, kezdjen már el normálisan is foglalkozni a kutyájával.
2017. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki ad pacsit? A haverod? Ki ugrik fel? Kivel jársz fürödni? Írj már érthetően!

Amúgy a kutyák megérzik, ki a jó ember. Rólad nem érzi hogy állatszerető vagy. Olyan a reagálásod rá, hogy érzi utálod.

Még hogy nem félsz! Egy ölebtől is rettegsz."Ha elszökik, nekem annyi" Mégha egy hatalmas kutya lenne, megérteném.

Akinek az ölébe mászik, az nem fél tőle, hanem szereti.

Ennyi. Változtass az állatokhoz való hozzáállásodon.

Amúgy tavaly egyszer volt kint az úton, tehát ez nem gyakori jelenség.

Miért is nem barátkoznál össze vele???

2017. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!