Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért félnek a doberman...

Miért félnek a doberman kutyáktól színte ország szerte?

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 1. 02:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Például, mert agresszívak?
2010. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a választ de ha anyira agreszívak akkor hogyhogy valaki tartjah?nem fél hogy neki megy vagy valami?
2010. júl. 1. 03:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki fél a dobermantól az fél a többi (nem mini)kutyától is. Én legalábbis még nem találkoztam olyannal, aki csak a dobermantól vagy bizonyos fajtáktól fél.
2010. júl. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát én már igen találkoztam olyanokal hogy csak a doberman meg a boxertól félt a többitől meg nem azt halál nyugotan simizte meg ilyenek am köszi a választ
2010. júl. 1. 03:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom!nekem is van egy ilyen kutyám,és hihetetlen milyen okos!az első válaszadótól kérdezném,hogy 1általán találkozott ilyen kutyával??agresszív?vicc.abszolút nem agresszív fajta.a palota pincsi,meg az ilyen kis termetű kutyák inkább agresszívak!idegenekkel szemben távolságtartó.ennyi
2010. júl. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
30%
Ajánlom a Resident Evil: Kaptár című filmet, na ha azt meglesed, meglátod miért félnek jobban tőlük...
2010. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
laasie,vagy hogy kell írni?!láttad?ugye milyen édes kutya??Na 1 ilyen dög tépte szét minden ok nélkül gyerekkoromba a hátam!
2010. júl. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ennyit a fos filmekről!
2010. júl. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, hogy félnek, mert az emberek hozzá vannak szokva ezekhez az ölpatkányokhoz. Én személy szerint szeretem a doberman kutyákat. A rokonomnak is volt gyerekkoromban és mindig nagyon kedves volt velem, pedig akkoriban nagyon féltem a velem egymagasságú kutyáktól:). Imádtam vele fogócskázni. Szerintem nagyon aranyosak és kedvesek. Nem olyan méregzsákok, mint a földszintesek. Még egy nagykutya se támadt nekem, mindig csak a kis méregzsákok.
2010. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én a felelőtlen idióta gazdiktól félek, nem a dobermanoktól ....(az egész városban egy vizsla van, amitől félek, pedig már több is megtámadott minket, de ez egy idegbeteg, agresszív állat, mert a "gazdája" ilyenné tette)
2010. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!