Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának panzió? Hazai panziók...

Kutyának panzió? Hazai panziókkal kapcsolatban (az ország egész területéről) milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Valakinek van valami jó tippje, hogy ha néhány napra el kell mennem az országból, hol találhatnék jó panziót a kutyámnak? Bárhová elviszem, ahol tényleg szeretettel foglalkoznak vele. Persze minden honlapon csupa szépet írnak magukról a panziók, de nekik kiadó a hely. Engem tapasztalat érdekel. Elég emberfüggő kutyáról van szó, aki megválogatja, ki érhet hozzá és ki nem. Nem támad, még csak nem is morog, de elhúzódik, ha nem jó kezekben van. Bármilyen tapasztalatot szívesen vennék. (Ismerősre nem tudom bízni, mert sajnos pont ugyanabban az időpontban megyünk el.) Előre is köszönöm!
2010. máj. 31. 16:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A mostani utazást elnapoltam, de érdeklne majd, akikről írtatok. Nagyon nehezen hagyom másra. Inkább viszem magammal mindenhová, ha meg tudom oldani valahogy.

Ha aktuális lesz az utazás, írok majd. Örök hála!

2010. jún. 1. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!