Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj lenne, ha én 3-szor...

Nagy baj lenne, ha én 3-szor adnék enni a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak 1-szer vagy 2-szer szabadna.

De én úgy érzem, hogy a 2 kevés neki, mert túl sok idő telik el közöttük. Úgy tudom csak a kettőt megoldani, hogy reggel 6-7 körül kap, este pedig 22 óra körül. De a kettő között az a baj, hogy nagyon sok idő eltelik, és nagyon éhes már estére.

Mennyiségre eleget kap, úgyhogy nem az a baj.


Tegnap kipróbáltam, hogy háromszor adtam neki, és úgy jó volt. Reggel 6-kor a szokásos adag felét adtam csak oda neki, 12-13 körül megkapta a másik felét, és este 22-kor pedig megkapta az esti adagját.

Száraz tápot kap amúgy.


Szerintetek?


2017. nov. 13. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg felnőtt kutyának napi egyszer is elég ennie, vagy ha nagyon kistestű, pár kg-os, akkor a napi adagot kétfelé osztva reggel-este. De adhatsz háromszor is, de akkor a napi adagot oszd három felé, ne növeld az adagját.
2017. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
egész nap csak száraz tápot adsz neki?
2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Mekkora?

2017. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi, én is tudom, hogy el kell osztani és nem növelni.

Nagytestű és habzsolós, szóval a napi 1 semmiképp sem lenne elég. De mondom, ez a legnagyobb gond hogy nagyon éhes ha túl sok idő telik el már.


Második, igen, csak azt kap. Valami problémád van evvel?

2017. nov. 13. 16:06
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 20 kilós; nem tudom mennyi idős mert menhelyről van
2017. nov. 13. 16:07
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
2. vagyok, nincs problémám csak furcsának tartom. Én személy szerint elkerülhetetlennek látom a konzervet is mellé. Lehet kipróbálhatnád, hogy veszel egy konzervet és reggel odaadod az egyik felét, este a másikat, napközben meg szárazat.
2017. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút felesleges a konzerv, jól csinálod kérdező. :) Nálunk is csak tápot kapnak, gyönyörűek, egészségesek. Nem iényel nek mást, de néha kapnak húst meg nekik való "nasit". Az alap a jó minőségű táp.
2017. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
A kérdéshez fűzött okfejtés alapján arra a következtetésre jutottál, hogy meg akarod változtatni a természet által a ragadozó állatoknál kialakított táplálkozási szokásokat. Sok sikert.
2017. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6 Köszi a tippet, de nem bírja a konzerveket, meg semmiféle nedves kaját.

Brutál hasmenése van mindtől.

Csak a száraz tápot tudja rendesen megemészteni.

2017. nov. 13. 16:31
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az 2-es válaszolónak: konzervre semmi szüksége egy kutyának. Víz, gabona, némi vágóhídi hulladék - ebből áll. Miért is kellene ez neki?
2017. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!